برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حيراني: مديريت قبلي استقلال مي‌خواهد آرامش تيم را برهم بزند

مشاور بين‌الملل باشگاه استقلال گفت: واعظ آشتياني مي‌خواهد آرامش استقلال را بر هم بزند.

محمد حيراني كه در زمان مديريت قبلي باشگاه استقلال مدير روابط عمومي بود، درباره اظهارات واعظ آشتياني مبني بر اينكه در نوشتن بيانيه دندان‌هاي پوسيده نقشي نداشته است، اظهار داشت: اگر چنين ادعايي را مطرح كرده، بگويد چه كسي باعث شد رضا عنايتي از استقلال جدا شود؟ اگر واعظ آشتياني مدعي شده كه من يا نويسنده مطلب را از باشگاه اخراج كرده، بگويد چه كسي باعث محروميت رضا عنايتي در استقلال شد؟
وي افزود: جدا از بحث در مورد اين بيانيه، مديرعامل سابق جواب دهد، مگر نمي گويد با عنايتي مشكلي نداشته، پس چرا روزي كه قرار بود كميته انضباطي او برگزار شود، قبل از تشكيل جلسه، خود او و مشاورش از راي مطلع بودند و روز تشكيل جلسه استيناف، به بهانه بيرون رفتن، حاضر نشد در جلسه حضور پيدا كند؟

مدير روابط عمومي فصل گذشته استقلال تاكيد كرد: واعظ آشتياني مدعي است كه بعد از كنار رفتنش از استقلال، ديگر با ورزش و فوتبال كاري ندارد. اگر به واقع اينطور است، چرا اين همه در مورد فوتبال حرف مي زند؟ مگر همان كسي نيست كه مي گفت روزنامه نگاران ورزشي خبيث هستند؛ چرا اكنون دنبال انتشار يك روزنامه ورزشي است؟ اين آقا كه مدعي است از فوتبال خوشش نمي آيد، چرا دست از سر اين فوتبال بر نمي دارد.

حيراني تاكيد كرد: جالب است كه ايشان سمتي در ورزش ندارد؛ اما به عناوين مختلف در برخي برنامه هاي ورزشي و غير ورزشي صداوسيما دعوت مي شود تا در مورد فوتبال اظهار نظر كند. ايشان كه مدعي است خودش از اين ورزش رفته، چرا مصاحبه مي كند و مي گويد در ورزش براي مديريت كردن او هزينه شده و نبايد به خاطر اين هزينه او را كنار مي گذاشتند؟

وي تصريح كرد: بعد از جدايي او از استقلال در مصاحبه اي حرف هايم را زدم و ديگر چيزي نگفتم؛ اما اگر قرار باشد به صحبت هاي خود ادامه دهد، مجبورم مطالبي كه تا كنون در موردش حرفي نزده ام را مطرح كنم. ايشان چون فكرش را نمي كرد كه استقلال در مدت كوتاه جمع و جور شود و اينطور نتيجه بگيرد، به دنبال بر هم زدن آرامش تيم است.
 

تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: