برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رجلي در گفت و گو با فارس: مشكلي براي مبارزه با هوگوي الكتروني در مسابقه انتخابي ندارم

كوروش رجلي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: بعد از اينكه مشخص شد بازي هاي آسيايي با هوگوي معمولي انجام مي شود، تمرينات خود را با آنها انجام داده و حتي انتخابي اول هم به همين شيوه صورت گرفت.
وي ادامه داد: من هم به همين دليل خواستم تا انتخابي آخر با هوگوي معمولي باشد؛ البته هيچگاه اصراري بر آن نداشتم؛‌ اما حسين مي خواست كه تا با هوگوي الكترونيكي مبارزه آخر را برگزار كند و بالاخره با شير يا خط هوگوي الكترونيكي انتخاب شد.
قهرمان آسيا در پاسخ به اينكه با اين تجهيزات داوران كمتر نقش خواهند داشت، تصريح كرد: در انتخابي اول هم بهترين داوران ايران قضاوت كردند و مشكلي پيش نيامد. شايد از نظر اخطار، اشتباهاتي به وجود آيد؛ اما در امتيازات كه تاثير زيادي نخواهند داشت.
وي درباره مبارزات خود در اولين انتخابي تيم ملي خاطرنشان ساخت: در مبارزه اول از نظر بدني شرايط خيلي خوبي داشتم؛‌ اما در ديدار دوم به دليل خستگي مبارزه اول و حضور مداوم در اردوها دچار مشكل شدم.
رجلي يادآور شد: من تكواندوكار وزن هفتم هستم و يك تا 2 كيلو با وزن هشتم اختلاف دارم؛ اما وقتي در جام جهاني در اين وزن شركت كردم، هيچ مشكلي نداشتم.
وي تاكيد كرد: در اين سال ها قهرماني آسيا را در اوزان شش و هفت بدست آورده ام و حالا نوبت وزن هشتم است. همه چيز براي من و تاجيك برابر است و كسي برنده خواهد شد كه كمتر اشتباه كند.
رجلي افزود: اميدوارم بعد از سال ها حضور در اردوي تيم ملي بتوانم براي نخستين بار جواز حضور در بازي هاي آسيايي را بدست آورم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: رزمی
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: