برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تيراندازان ايراني حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارندحقيقت: مدال تراپ تيمي زنان در گوانگجو را كسب مي‌كنيم

احمد هاموني حقيقت در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، در پاسخ به اين سؤال كه با مربي خارجي براي هدايت تيم ملي اهداف پروازي موافق هستيد؛ گفت: كاملاً موافقم كه اين كار انجام شود و مشكلي در اين راه نمي‌بينم. ما سابقه مربي بزرگ را هم داشته‌ايم، اما آنها براي نتيجه‌گيري زمان مي‌خواهند.
حقيقت با اعلام اينكه ملي‌پوشان ما حتماً استعداد تيراندازي دارند و با برخورداري از كمي امكانات، حرف‌‌هاي زيادي براي گفتن دارند، افزود: فدراسيون در برنامه‌اي كه ارائه كرده، كسب 2 سهميه المپيك را در تيراندازي هدف‌گذاري كرده است كه يكي از آنها حاصل شد.
وي در مورد رقابت‌هاي گوانگجو اظهار داشت: در اين مسابقات به دليل طولاني بودن مسافت دهكده ورزشكاران تا سايت اهداف پروازي عملاً امكان تمرين در اين سايت را نداريم كه اين مورد دردسرهايي را براي تيراندازان به وجود مي‌آورد. اعتراض خاصي نيز نمي‌توان كرد و البته اين موضوع عادي است كه كشورها موارد عجيبي را بر فضاي مسابقات حاكم كنند، به همين دليل تمام كشورها در اين مورد ضرر خواهند كرد.
وي مدعي شد: يكي از رشته‌هايي كه در گوانگجو مدال مي‌گيريم تراپ تيمي زنان است، ضمن اينكه در تراپ دوبل نيز از شانس بالايي براي كسب مدال برخورداريم. در انفرادي نيز بعيد مي‌دانم اين اتفاق بيفتد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: