برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازیکن فصل گذشته استقلال و فعلی سپاهان: روزي به استقلال باز خواهم گشت/ما استقلالی های سپاهان در بازي با استقلال اعدام مي‌شويم/ من با درخشش در سپاهان به فكر بازگشت به استقلال هستم/رقابت بين اين 5 تيم بسيار داغ خواهد بود

بازیکن فصل گذشته استقلال و فعلی سپاهان: روزي به استقلال باز خواهم گشت/ما استقلالی های سپاهان در بازي با استقلال اعدام مي‌شويم/ من با درخشش در سپاهان به فكر بازگشت به استقلال هستم/رقابت بين اين 5 تيم بسيار داغ خواهد بود 4:03:00 pm - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت :  هافبك تيم فوتبال سپاهان گفت: با اتفاقاتي كه ديروز رخ داد حتما به همراه حيدري و جان‌واريو در ورزشگاه آزادي اعدام مي‌شويم.

هاشم بيك زاده  در خصوص ديدار سپاهان مقابل راه‌آهن اظهار داشت: با توجه به اينكه در اولين بازي ليگ به ميدان مي‌رفتيم زياد هماهنگ نبوديم و تنها به يك امتياز بسنده كرديم.
وي ادامه داد: اين حتي نيمي از توانايي‌هاي تيم سپاهان هم نيست و مطمئن باشيد در ديدارهاي آينده تنها به كسب 3 امتياز مسابقات فكر مي‌كنيم.

هافبك سپاهان در خصوص جو اين تيم گفت: سپاهان تيم بسيار خوب و حرفه‌اي است و از مديريت خوبي برخوردار است. اميدوارم امسال از عنوان قهرماني سال گذشته دفاع كنيم.

وي در خصوص جو ورزشگاه در بازي با راه‌آهن گفت: متأسفانه در بازي ديروز هنگامي كه من و خسرو حيدري صاحب توپ مي‌شديم عليه ما دشنام مي‌دادند و اين نظر لطف تماشاگران بود. معتقدم به خاطر آن چند سالي كه در استقلال زحمت كشيده بوديم نبايد با ما اينگونه برخورد مي‌شد.

بيك‌زاده افزود: با توجه به اتفاقاتي كه در بازي با راه‌آهن افتاد حتما در بازي با استقلال، تماشاگران من، خسرو و جان واريو را اعدام مي‌كنند. اصلا توقع نداشتيم چنين رفتاري با ما بشود.

وي در خصوص دلايل جدايي‌اش از استقلال گفت: در زماني كه من تصميم به جدايي گرفتم وضعيت باشگاه از لحاظ مديريتي مشخص نبود ضمن آنكه امير قلعه‌نويي به من اعتقاد داشت. از همين رو به سپاهان پيوستم. با پرويز مظلومي مشكلي ندارم و به عنوان يك شاگرد هميشه به مربيانم احترام مي‌گذارم.

بيك‌زاده در خصوص اينكه شانس كدام تيم در ليگ دهم براي قهرماني بيشتر است  گفت: سپاهان، استقلال، استيل آذين، ذوب آهن و پرسپوليس از شانس‌هاي مسلم قهرماني هستند و در اين فصل رقابت بين اين 5 تيم بسيار داغ خواهد بود.

وي در پايان گفت:‌ اميدوارم هواداران استقلال به خاطر تصميم حرفه‌اي كه گرفتيم از ما ناراحت نباشند. من با درخشش در سپاهان به فكر بازگشت به استقلال هستم چون اين تيم را در وجود خود مي‌دانم.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: