برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاپيتان تيم ملي كاراته: داوري مسابقات انتخابي مناسب نبود

ورزش. رزمي. كاراته
تهران - كاپيتان تيم ملي كاراته كشورمان از داوري‌هاي انجام شده در مسابقات انتخابي انتقاد كرد و گفت: داوري‌ها هم سطح با اين پيكارها نبود.

مهران بهنام فر روز چهارشنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: در مبارزه‌اي كه با ذبيح اله پورشيب براي انتخاب نفر برتر سنگين وزن داشتم داوري‌هاي خوبي انجام نشد.

وي افزود: هر كدام از ما به يك پيروزي رسيديم و در مبارزه سوم هم يك بر يك مساوي شديم و داوران راي به پيروزي پورشيب دادند در حاليكه در مبارزه دوم و سوم حملات حريفم هيچ امتيازي نداشت كه متاسفانه داوران به وي امتياز دادند.

بهنام فر ادامه داد: طي نشستي كه با مسوولان فدراسيون داشتم مراتب اعتراض خودم را به آنان اطلاع دادم و قرار شد شرايط بررسي شده و يك مبارزه ديگر در سنگين وزن براي شناخت نفرات برتر برگزار شود.

كاراته كا باتجريه ايران اظهار داشت: اگر مسابقه انتخابي برگزار شده به پيروزي برسم در بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو شركت مي‌كنم و گرنه تيم را در مسابقات جهاني صربستان همراهي نخواهم كرد.

وي عنوان كرد: من ‪ ۳‬مدال مسابقات جهاني را در كارنامه دارم، ضمن اينكه بازي‌هاي آسيايي داراي جوايز مناسبي از سوي مسوولان ورزش است كه به همين دليل تنها به حضور در گوانگ ژو فكر مي‌كنم.

بهنام فر كه پس از ‪ ۲‬سال دوري به تيم ملي بازگشته است ادامه داد: با انگيزه و تلاش فراوان به تيم ملي بازگشته و در اين راه ‪ ۱۸‬مبارزه را در هفت ماه پشت سر گذاشته ام كه نمي‌خواهم با ضعف داوري از بين برود.

تاریخ: 1389/5/27
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: