برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ليگ برتر فوتبال؟ مظلومي: استقلال روز به روز بهتر مي‌شود

ورزش. فوتبال. ليگ برتر. استقلال
تهران - سرمربي تيم استقلال تهران گفت: اگرچه هنوز به تيم كاملي تبديل نشده‌ايم اما با ادامه روند فعلي روز به روز به شرايط آرماني نزديك تر مي شويم.

به گزارش چهارشنبه شب ايرنا، پرويز مظلومي در نشست خبري پس از ديدار تيم هاي استقلال و پيكان قزوين اظهار داشت: بازي خوب تيم پيكان در نيمه اول تمام برنامه‌هاي ما را به هم ريخت اما در نيمه دوم با تغيير برنامه‌ها و فرار از آفسايدگيري هاي حريف موفق شديم ‪ ۳‬بار به گل دست پيدا كنيم.

وي افزود: بدن بازيكنان تيم استقلال پس از بازي با استيل آذين هنوز خسته بود و در شرايط آرماني قرار نداشت.

مظلومي در مورد شرايط مجتبي جباري گفت: اين بازيكن از ناحيه بيني مصدوم شد و به دليل ادامه خونريزي وي را تعويض كرديم.

سرمربي تيم استقلال درباره وضعيت آمادگي آرش برهاني اظهار داشت: برهاني آماده بازي در اين ديدار بود اما به دليل محروميت فرهاد مجيدي و پژمان منتظري در بازي بعدي مقابل نفت تهران براي بازي دادن به وي ريسك نكردم.

وي تاكيد كرد: با داشتن ‪ ۲۵‬بازيكن خوب و آماده در بازي‌هاي سخت پيش رو از نظر بازيكن با نگراني خاصي رو به رو نيستيم.

مظلومي در پاسخ به سوالي درباره خروج زودهنگام بعضي از بازيكنان نيمكت نشين استقلال پيش از پايان بازي گفت: من همه بازيكنان تيم را مانند فرزندانم دوست دارم اما اگر قرار باشد بازيكني به هر دليلي در روند تيم اختلال ايجاد كند كوتاه نخواهم آمد و او را از تيم كنار مي‌گذارم.

وي در پايان تاكيد كرد: براي ما استقلال از هرچيزي مهمتر است و همدلي و اتحادي كه هم اكنون در تيم به وجود آمده است ما را به سوي موفقيت هدايت خواهد كرد.
تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: