برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ابراهيم زاده: مجموعه ذوب آهن با اقتدار به دنبال موفقيت است

ورزش. فوتبال. ليگ برتر
اصفهان- سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن پس از برتري تيم خود در شهرآورد اصفهان، گفت: مجموعه باشگاه ذوب آهن با اقتدار و همبستگي به دنبال موفقيت در مسابقات ليگ برتر است.

به گزارش چهارشنبه شب ايرنا، منصور ابرهيم زاده در جمع خبرنگاران خاطرنشان كرد: ما براي برتري برابر سپاهان تقسيم كار كرده بوديم تا در دقايق ابتدايي حملات حريف را كنترل كرده و سپس به دنبال گلزني باشيم.

وي افزود: حضور محرم نويدكيا باعث شده بود تا خط مياني سپاهان بسيار قدرتمندتر از قبل باشد كه خوشبختانه به خوبي حريف را كنترل كرديم.

ابراهيم زاده ادامه داد: سپاهان در نيمه دوم با وارد كردن يانوش و بيگ زاده حملات گسترده‌اي را بر روي دروازه ما طراحي كرد اما خط دفاعي ما بخوبي وظايف خود را انجام داد، ضمن اينكه در نيمه دوم از فضاي پشت خط دفاعي سپاهان استفاده كرديم هرچند فرصت‌هاي گلزني را از دست داديم.

وي گفت: تيم‌هاي قهرمان و نايب قهرمان فصل گذشته ديدار سطح بالايي را به نمايش گذاشتند و بسيار خوشحالم كه ‪ ۳‬امتياز اين ديدار در اصفهان باقي ماند.

ابراهيم زاده در خصوص خط خوردن شهاب گردان دروازه بان ذوب آهن از تيم ملي گفت: به بازيكنان تذكر داده ام كه در مصاحبه‌هاي خود در خصوص مربيان تيم هاي ديگر صحبت نكنند و معتقدم افشين قطبي دوباره گردان را به تيم ملي دعوت خواهد كرد، هر چند خط خوردن از تيم ملي انگيزه اين دروازه بان را چند برابر كرده است.

وي در خصوص ديدار ذوب آهن با نماينده كره جنوبي در ليگ قهرمانان آسيا گفت : ما ‪ ۲۶‬شهريور ماه با پوهانگ كره جنوبي بازي داريم و روز شنبه هفته آينده نشستي را با افشين قطبي برگزار مي‌كنيم تا از تجربياتي كه وي از مربيگري در اين كشور به دست آورده است استفاده كنم و نماينده خوبي براي فوتبال ايران باشيم.

تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان در چارچوب هفته پنجم ليگ برتر با يك گل همشهري خود سپاهان را شكست داد.
تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: