برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ليگ برتر فوتبال؟ احمدزاده: اختلاف پيكان با استقلال ‪ ۳‬گل نبود

ورزش. فوتبال. ليگ برتر
تهران - سرمربي تيم فوتبال پيكان قزوين پس از شكست تيمش برابر استقلال، گفت: اختلاف تيم‌هاي پيكان و استقلال در بازي چهارشنبه شب ‪ ۳‬گل نبود.

به گزارش چهارشنبه ايرنا، محمداحمدزاده در جمع خبرنگاران خاطرنشان كرد:
ما بازي خوبي را انجام داديم و به هيچ عنوان مستحق اين شكست سنگين نبوديم وي افزود: استقلال در نيمه دوم و در فاصله ‪ ۱۵‬دقيقه ‪ ۲‬گل به ثمر رساند كه همين مساله تمركز تيم ما را از بين برد و كار را تمام كرد.

سرمربي تيم پيكان قزوين كه از پنج بازي تنها يك امتيازكسب كرده است،اذعان كرد: استقلال تيم بزرگي است اما در بازي امشب تنها با استفاده از اشتباهات بازيكنان پيكان به گل رسيد.

وي ادامه داد: ما از بازي اصولي و منطقي بازيكنان راضي هستيم و اگر اشتباهات رخ نمي‌داد به طور يقين نتيجه ديگري رقم مي‌خورد.

احمدزاده ادامه داد: تيم پيكان اين بازي را به اشتباهات فردي خود واگذار كرد و بايد از فردا به ديدار هفته آينده با استيل آذين فكر كنيم.

وي در خصوص آينده كاري خود در تيم فوتبال پيكان گفت: من در استخدام مديريت باشگاه هستم و هر تصميمي كه برايم اتخاذ شود آن را مي‌پذيرم.

احمدزاده يادآور شد: ما مي‌توانيم چهار بازيكن جديد را به فهرست نفرات خود اضافه كنيم كه بزودي براي تقويت تيم، اين كار را انجام خواهيم داد.

سرمربي پيكان در خصوص اشتباهات دور از انتظار ابراهيم ميرزاپور در اين ديدار گفت: ميرزاپور در پنج بازي ليگ برتر عملكرد خوبي داشته است و در بازي بعدي هم درون دروزاه ما قرار مي‌گيرد.

تيم فوتبال استقلال تهران در چارچوب هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي كشور با نتيجه ‪ ۳‬بر صفر پيكان قزوين را مغلوب كرد.


تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: