برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/حاشيه ديدار استيل آذين و مس كرمان/حضور پروين و درخواست بخشش كريمي

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، ديدار تيم‌ها فوتبال استيل آذين و مس كرمان از ساعت 21:30 در ورزشگاه دستگردي آغاز شد. قضاوت اين ديدار برعهده هدايت ممبيني بود كه به سياوش اكبرپور از استيل‌آذين و ارشاد يوسفي، مهرداد پولادي و محمد منصوري از مس كرمان كارت زرد نشان داد.

* حدود 500 هوادار در ورزشگاه دستگردي حاضر بودند و اين ديدار را از نزديك تماشا كردند.

* تماشاگران استيل‌آذين با توجه به اتفاقات پيش‌آمده بين علي كريمي و مسئولان باشگاه استيل‌آذين، به شدت بازيكن تيم محبوشان را تشويق كردند. آنها با در دست داشتن بنري از علي‌ كريمي و سردادن شعارهايي، حمايت خود را از وي اعلام كردند.

* هوداران استيل‌آذين از مصطفي آجرلو و حسين هدايتي خواستند تا كريمي را بخشيده و به وي اجازه بازي بدهند.

* مهرزاد معدنچي، حسين كعبي، سوشا مكاني، مصطفي آجرلو،مديرعامل باشگاه استيل‌آذين، علي پروين، ادموند بزيك، رضا شاهرودي، بهزاد غلامپور و مصطفي نژادزماني، مديرعامل باشگاه مس كرمان از جايگاه ويژه نظاره‌گر عملكرد بازيكنان دو تيم بودند. تماشاگران به شدت علي پروين را تشويق كردند.

* برخي تماشاگران كه با اخراج كريمي از باشگاه استيل‌آذين موافق بودند، از سردادن شعار در حمايت از اين بازيكن خودداري كردند كه اين باعث به وجود آمدن دو دستگي بين آنها شده بود.

* در دقيقه 55 علي‌عشوري‌زاد، بازيكن استيل‌آذين پس از برخوردي كه با مدافع تيم مس كرمان داشت مصدوم و پس از خروج از زمين با آمبولانس راهي بيمارستان شد. محسن خليلي جايگزين اين بازيكن شد.

ديدار تيم‌هاي فوتبال استيل‌آذين و مس كرمان با تساوي يك بر يك خاتمه پيدا كرد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: