برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/شب دوم هفته پنجم ليگ برتر فوتبال/پيروزي پرگل استقلال و شكست قلعه‌نويي در دربي اصفهان

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، ديدارهاي شب دوم ليگ برتر با پيروزي پرگل استقلال همراه بود. سپاهان نيز دربي اصفهان را به ذوب آهن واگذار كرد. سايپا هم به پيروزي رسيد تا از فشار انتقادات به مايلي كهن كاسته شود.
تك بازي هفته اول نيز ميان فولاد خوزستان و صباي قم برگزار شد كه با تساوي همراه بود.

* نخستين پيروزي خانگي استقلال برابر پيكان
تيم فوتبال استقلال 3 بر صفر برابر پيكان به پيروزي دست يافت.
ديدار تيم‌هاي استقلال و پيكان از هفته پنجم ليگ برتر از ساعت 21:45 در ورزشگاه آزادي و با حضور 15 هزار تماشاگر برگزار شد.
بازيكنان استقلال به دنبال اولين پيروزي خود در ورزشگاه خانگي بودند و در نميه اول چند موقعيت گل به دست آوردند؛ اما نتوانستند توپ را وارد دروازه پيكان كنند و با تساوي بدون گل به رختكن رفتند.

استقلالي‌ها در نيمه دوم حملات زيادي را روي دروازه شاگردان احمدزاده انجام دادند و در دقيقه 60 توانستند توسط مدافع خود، پژمان منتظري به گل اول دست يابند.
4 دقيقه پس از اين گل، استقلال ضربه ايستگاهي را پشت محوطه جريمه پيكان به دست آورد كه ميلاد ميداودي توانست گل دوم را به ثمر رساند.
حملات استقلال ادامه داشت و فرهاد مجيدي در دقيقه 78 گل سوم آبي پوشان را وارد دروازه پيكان كرد تا اين تيم 3 بر صفر پيكان را شكست دهد و به اولين پيروزي خود در ديدار خانگي دست يابد.

قضاوت اين ديدار برعهده محسن تركي بود. وي به عليرضا عباس‌فرد و جونيور از پيكان و فيليپ آلوز دسوزا و حنيف عمران‌زاده از استقلال كارت زرد نشان داد.

تركيب استقلال:
محمد محمدي، هادي كوشكي، حنيف عمران‌زاده، مجتبي جباري (ايمان مبعلي-67)، ميلاد ميداودي (يعقوب كريمي،89)، مهدي اميرآبادي، فرهاد مجيدي، پژمان منتظري، فرزاد آشوبي، فيليپه آلوز دسوزا، لوئيز (مجتبي محبوب‌مجاز، 77)
سرمربي: پرويز مظلومي

تركيب پيكان:
ابراهيم ميرزاپور، مجيد خدابنده‌لو (محمود شفيعي،80)، محمود پوراسدا...، مهدي تاجيك، علي سلماني، عليرضا عباسفرد (جهانگير عسگري،76)، علي قرباني، روح‌ا... عطايي، سيد امير ميربزرگي، جونيور تورتا (ناصر آذركيوان، 71)، محسن ارزاني
سرمربي: محمد احمدزاده

* تساوي شاهين و تراكتورسازي در بوشهر
ديدار تيم‌هاي شاهين بوشهر و تراكتورسازي تبريز با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
اينب ازي از ساعت 21:30 در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر آغاز شد كه با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
داور اين ديدار جمشيد محمدي بود. وي به ايمان حيدري، محسن ايران نژاد و امجد شكوه مقام از شاهين و عباس محمدي و مرتضي اسدي از تراكتورسازي كارت زرد نشان داد.
بيش از 7 هزار تماشاگر در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر بازي را از نزديك تماشا كردند.

* پيروزي ذوب‌آهن در دربي و ناكامي شاگردان قلعه‌نويي
تيم فوتبال ذوب‌آهن دربي اصفهان را با پيروزي پشت سر گذاشت.
ديدار 2 تيم ذوب‌آهن و سپاهان از ساعت 21:30 در ورزشگاه فولادشهر و در حضور 8 هزار تماشاگر برگزار شد. در پايان ذوب‌آهن يك بر صفر بازي را برد. تك گل ذوبي‌ها توسط محمدرضا خلعتبري در دقيقه 27 به ثمر رسيد.

مسعود مرادي قضاوت اين ديدار را بر عهدا داشت. وي به احمد جمشيديان و ابراهيم توره از سپاهان و شهاب گردان از ذوب‌آهن كارت زرد نشان داد.
سپاهان با اين شكست 6 امتيازي ماند و ذوب‌آهن نيز با اين پيروزي با 13 امتياز موقتاً صدرنشين شد.

* استيل‌آذين در دقايق پاياني از شكست خانگي فرار كرد
ديدار تيم ‌هاي فوتبال استيل‌آذين و مس كرمان با تساوي يك بر يك خاتمه پيدا كرد.
ديدار تيم‌هاي استيل‌آذين و مس كرمان از هفته پنجم ليگ برتر از ساعت 21:30 در ورزشگاه دستگردي و با حضور 500 تماشاگر برگزار شد.
شاگردان صمد مرفاوي كه در ديدارهاي گذشته تنها يك پيروزي كسب كرده بودند، به دنبال دومين پيروزي خود در تهران بودند؛ اما در نيمه اول نتوانستند به هدف خود برسند و با تساوي به رختكن رفتند.
در نيمه دوم مسي‌ها به حملات خود ادامه دادند و توانستند در دقيقه 51 توسط كيوان امرايي به گل دست يابند؛ اما اين پايان بازي نبود. استيل‌آذيني‌ها در دقيقه 89 توسط سياوش اكبرپور گل تساوي را به ثمر رساندند تا ضمن فرار از شكست خانگي، مانع كسب دومين پيروزي شاگردان مرفاوي شوند.

قضاوت اين ديدار بر عهده هدايت ممبيني بود. وي به سياوش اكبر‌پور از استيل‌آذين و ارشاد يوسفي، مهرداد پولادي، محمد منصوري از مس كرمان كارت زرد نشان داد.

* پاس همدان و نفت تهران به تساوي رضايت دادند
ديدار تيم‌هاي پاس همدان و نفت تهران با تساوي يك بر يك به پايان رسيد.
ديدار تيم‌هاي پاس همدان و نفت تهران از هفته پنجم ليگ برتر فوتبال از ساعت 21:30 در ورزشگاه قدس همدان آغاز شد كه با تساوي يك بر يك به پايان رسيد. براي نفت مارسيو خوزه نارسيسو در دقيقه 42 گل به ثمر رساند. گل پاس را نيز اكمل هولماتف در دقيقه 59 وارد دروازه نفت كرد.

داور اين ديدار منصور نورمحمدي بود. وي به مارسيو خوزه از نفت تهران كارت زرد نشان داد.

* ملوان در خانه مغلوب سايپا شد
ديدار تيم‌هاي فوتبال ملوان انزلي و سايپا با نتيجه 3 بر 2 به سود سايپا به پايان رسيد.
ديدار تيم‌هاي ملوان و سايپا از هفته پنجم ليگ برتر فوتبال از ساعت 21:30 در ورزشگاه تختي انزلي آغاز شد كه با نتيجه 3 بر 2 به سود سايپا به اتمام رسيد.
2 گل‌ ملوان را مهرداد اولادي در دقايق 41 و 55 بر ثمر رساند. گل‌هاي سايپا را نيز ابراهيم صادقي در دقيقه 5، مرتضي ابراهيمي در دقيقه 48 و جابر انصلاري در دقيقه 85 به ثمر رساندند.
قضاوت اين ديدار بر عهده جمشيد دانش‌مهر بود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: