برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

متأسفم كه در اصفهان هم مظلوم هستيمقلعه‌نويي: سپاهان هوويي براي همه تيم‌ها شده است

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، امير قلعه‌نويي پس از شكست يك بر صفر مقابل ذوب‌آهن در دربي اصفهان، اظهار داشت: خوشحالم كيفيت بازي بالا بود. البته نبض بازي در اين ديدار در دست بازيكنان ما بود؛ اما متأسفانه نتوانستيم از موقعيت‌هايمان به خوبي استفاده كنيم.
وي ادامه داد: ذوب‌آهن پس از گل، بازي بسته‌اي را ارائه داد. البته دروازه‌بان و دفاع حريف خوب كار كردند. موقعيت‌هاي ما نيز به گل تبديل نشد و اين دليل باخت ما بود.

قلعه‌نويي در خصوص اينكه سپاهان در 5 بازي 6 امتياز كسب كرده است، گفت:‌ در مجموع به نسبت روز اول، كيفيت بازيمان بهتر شده است. از اين مورد خوشحالم. اين مورد من را به سپاهاني ايده‌آل در هفته‌هاي آينده اميدوار كرده است.

وي تأكيد كرد:‌ متاسفانه سپاهان هوويي براي همه شده است. ديديد كه جلالي در توجيه به زمين آمدنش در بازي با نفت تهران، همه را ارجاع داد به ديدار مقابل سپاهان.
سرمربي سپاهان افزود: جاي تأسف است كه كه در اصفهان هم مظلوم هستيم. علاوه بر اينكه در ايران همه عليه سپاهان و قلعه‌نويي موضع مي‌گيرند، در اصفهان هم عده‌اي عليه ما هستند.
وي تصريح كرد: تا زماني كه خط هافبك سپاهان به مرز آمادگي نرسد، تيم روند مثبتي را پيدا نخواهد كرد. با راه افتادن خط هافبك تيم نيز راه خواهد افتاد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: