برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در رشته "ووينام "؛بانوان ايراني عنوان برتري چندين ساله ويتنامي‌ها را ربودند

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : موفقيت چشمگير بانوان ووينام‌كار ايراني در فستيوال جهاني ورزش‌هاي رزمي سبب شد عنوان برتري اين رشته كه سال‌هاست در دست ويتنامي‌ها در سطح جهان است از آن ايران شود

خبرگزاری زنان ایران – کیش
سرویس ورزشی – فدراسیون ها

 خبرگزاري بین المللی زنان ایران : موفقيت چشمگير بانوان ووينام‌كار ايراني در فستيوال جهاني ورزش‌هاي رزمي سبب شد عنوان برتري اين رشته كه سال‌هاست در دست ويتنامي‌ها در سطح جهان است از آن ايران شود .

به گزارش خبرگزاری ایونا از كيش، در نخستين روز مسابقات فستيوال جهاني ورزش‌هاي رزمي و با پايان يافتن مسابقات دو رشته جوجيتسو و ووينام بخش بانوان در عصر امروز رزمي‌‌كاران بانوي ايراني موفق به كسب مدال‌هاي رنگانگ ديگري در رشته ووينام شدند كه در اين ميان مدال طلا از ساير مدال‌ها بيشتر مشاهده مي‌شود.

تيم ايران در اين رشته با كسب 6 مدال طلا، ويتنام با 3 طلا و افغانستان با دو نقره در مقام‌هاي نخست تا سوم ايستادند.

ايران در بخش تيمي موفق به كسب 4 طلا، 2 نقره و يك برنز شد.

بانوان رزمي‌كار ايراني با بازي‌ها و مبارزات خوب و تحسين‌برانگيز خود موفق شدند در رشته ووينام كه سال‌هاست عنوان برتري آن در جهان و آسيا از آن ويتنامي‌هايي است؛ در مسابقات با تمام قوا و تيم ملي خود شركت كرد‌ه و حائز رتبه برتر شوند.

همچنين در بخش كاتا رشته ووينام بانوان ويتنامي با كسب دو مدال طلا در رتبه نخست و ايراني‌ها با كسب يك طلا و يك نقره به رده دوم رسيدند.

از ايران ناهيد مقدم، حديثه نوحي، رويا برومند و فريناز روحي به ترتيب در وزن‌هاي 48-، 60-، 57- و 56+ موفق به كسب مدال طلا و آليلا غلامي و سمانه جمشيدي در وزن‌هاي 54- و 65- كيلوگرم نقره و سليمه محمدي‌تبار در وزن 51- مدال برنز اين دوره از مسابقات را از آن خود كردند.

کدخبر : 89043144

تاریخ: 1389/4/31
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: