برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تقابل 11 بازيكن و مربي سابق تيم‌هاي راه‌آهن و پرسپوليس

رويارويي 11 بازيكن و مربي دو تيم راه‌آهن و پرسپوليس جذابيت‌هاي بيشتري به بازي اين دو تيم در هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ برتر داده است.

دو تيم پرسپوليس و راه‌آهن در حالي پنج شنبه شب در هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ به مصاف هم مي‌روند كه 10 مربي و بازيكن اين دو تيم سابقه عضويت در تيم مقابل را داشته‌اند. فرشيد كريمي، حسن رودباريان و بهادر عبدي سه بازيكن تيم راه‌آهن در سال‌هاي گذشته بازيكن تيم پرسپوليس بوده‌اند و اين هفته مقابل تيم سابق خود قرار مي‌گيرند.

حميد مطهري و كوروش برمك دو بازيكن سابق پرسپوليس در اواخر دهه هفتاد نيز هم‌اكنون در كادر فني تيم راه‌آهن مشغول به فعاليت هستند. در اين ميان بايد نام عبداله ويسي دستيار اول رسول كربكندي را هم به نوعي به اين فهرست اضافه كرد چراكه ويسي قرار بود در جام باشگاه‌هاي آسيا به عنوان يار كمكي براي پرسپوليس به ميدان برود اما او به رغم چندين هفته حضور در تمرينات پرسپوليس از پوشيدن پيراهن اين تيم در رقابت‌هاي آسيايي محروم ماند. مهدي تارتار، رضا نورمحمدي و سعيد حلافي نيز كه فصل گذشته در راه‌آهن عضويت داشتند، پنجشنبه شب مقابل تيم سابق خود قرار مي‌گيرند.

عليرضا محمد و مجتبي زارعي نيز كه در طول سه سال اخير پيراهن پرسپوليس را بر تن كرده‌اند بار ديگر مقابل تيم سابق خود قرار مي‌گيرند.
در اين ميان البته بايد اشاره‌اي هم به محمدحسن انصاري‌فرد مديرعامل باشگاه راه‌آهن داشت كه همچون 3 فصل گذشته نه تنها درباره رويارويي تيم راه‌آهن با پرسپوليس اظهارنظري نمي‌كند، بلكه براي تماشاي بازي‌هاي تيم راه‌آهن مقابل پرسپوليس و استقلال به ورزشگاه آزادي نيز نمي‌رود.

انصاري‌فرد در اين رابطه به سايت رسمي باشگاه راه‌آهن مي‌گويد: پرسپوليس و هوادارانش براي من قابل احترام هستند و بنده به احترام آنها در اين سال‌ها جز آرزوي برگزاري يك ديدار جذاب و تماشاگرپسند هيچ اظهار نظري نداشته و نخواهم داشت و حالا نيز بايد بگويم اميدوارم پنجشنبه شب شاهد برگزاري يك بازي جذاب، جوانمردانه و تماشاگرپسند باشيم. احساس مي‌كنم با توجه به ساعت برگزاري بازي قطعا هواداران زيادي به ورزشگاه آزادي خواهند رفت و من اميدوارم اين بازي بدون كوچك‌ترين مشكلي به پايان برسد.


مديرعامل باشگاه راه‌آهن در مورد حضور 5 بازيكن و مربي سابق راه‌آهن در تيم پرسپوليس گفت: راه‌آهن با 73 سال قدمت به عنوان قديمي‌ترين تيم حاضر در رقابت‌هاي ليگ برتر به تيمي سازنده معروف بوده اما متاسفانه سال‌ها بود كه بازيكني از راه‌آهن به پرسپوليس، استقلال و تيم ملي يا ديگر تيم‌هاي مدعي قهرماني منتقل نمي‌شد اما خوشحالم كه يكي از موفقيت‌هاي باشگاه راه‌آهن در 4 سال اخير اين بوده كه توانسته بازيكنان مطرحي مثل نورمحمدي، جمشيديان، اصغري، زارعي، محمد، زنيدپور و ... را به تيم‌هاي مطرح باشگاهي و تيم‌هاي ملي تحويل دهد.

خوشبختانه راه‌آهن از نظر سازندگي كاملا احيا شده و مي‌توان اين تيم را از اين نظر يكي از موفق‌ترين تيم‌هاي ايران در سال‌هاي اخير دانست به گونه‌اي كه در حال حاضر بيش از 5 بازيكن راه‌آهن در تيم‌هاي ملي اميد، نوجوانان و جوانان عضويت دارند و همه ساله بازيكنان راه‌آهن در پايان فصل با پيشنهادات تيم‌هاي مطرح و متمول مواجه مي‌شوند.

انصاري‌فرد تصريح كرد: بها دادن به مربيان جواني مثل داوود مهابادي و مهدي تارتار و استفاده از آنها به عنوان سرمربي يك تيم ليگ برتري و حضورشان در تيم‌هاي ديگر نيز نشان از افزايش توان سازندگي باشگاه راه‌آهن دارد. ما براي همه اين عزيزان آرزوي موفقيت داريم و شك ندارم كه فصل آينده نيز تيم‌هاي بزرگ و متمول از كارخانه بازيكن‌سازي راه‌آهن استفاده خواهند كرد.


انصاري‌فرد در پايان گفت: راه‌آهن علاوه بر سازندگي از نظر كسب نتيجه نيز با راه‌ يافتن به فينال جام حذفي براي اولين بار و كسب بيشترين ميانگين امتيازي در ليگ برتر تمامي ركوردها و طلسم‌هاي تاريخ 73 ساله خود را شكسته و در زمينه عمراني نيز بدون ترديد بهترين عملكرد را در چهار سال گذشته بين تمامي تيم‌هاي ليگ برتري داشته تا جايي كه امروز با توجه به اقدامات انجام شده از باشگاه راه‌آهن مي‌توان به باامكانات‌ترين و مجهزترين باشگاه ليگ برتري ياد كرد.


انصاري‌فرد در پايان گفت: ما در فصل نقل و انتقالات كاملا بر اساس نظر مهدي تارتار و رسول كربكندي اقدام به جذب بازيكنان كرديم و بنده شخصا معتقدم با توجه به بضاعت مالي باشگاه تيم خوبي بسته شده و قطعا مي‌تواند امسال نتايج مطلوبي بگيرد. ما در 4 هفته گذشته مستحق كسب امتيازات بيشتري بوديم و با همت مربيان و بازيكنان كسب نتايج مطلوب دور از دسترس نيست.
 

تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: