برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در فستيوال جهاني ورز‌ش‌هاي رزمي؛ايران به مقام نخست "جوجيتسو " بانوان دست يافت

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : بانوان رزمي‌كار ايراني به مقام نخست مسابقات رشته جوجيتسو در فستيوال جهاني ورزش‌هاي رزمي دست يافتند

خبرگزاری زنان ایران – کیش
سرویس ورزشی – فدراسیون ها

خبرگزاري بین المللی زنان ایران :  بانوان رزمي‌كار ايراني به مقام نخست مسابقات رشته جوجيتسو در فستيوال جهاني ورزش‌هاي رزمي دست يافتند .

به گزارش به گزارش خبرگزاری ایونا از كيش، روز گذشته در رشته جوجيتسو بانوان كه در دو بخش كاتا و مبارزه برگزار شد ورزشكاران در پنج وزن مختلف به پيكار پرداختند.

در اين رشته و در بخش مبارزه پس از تيم ايران كه موفق به كسب چهار مدال طلا شد، تيم‌هاي پاكستان و افغانستان، قزاقستان به رده‌هاي دوم و سوم مشترك دست يافتند.

از ايران الهام شاسي، خديجه رضايي، پريسا حيدري و ميترا فرخ‌وند به ترتيب موفق به كسب مدال طلا در وزن‌هاي 55-، 62-، 70- و 70+ كيلوگرم شدند.

همچنين ستاره آسمار در وزن 49- كيلوگرم در رشته مذكور موفق به كسب مدال نقره شد.

در بخش كاتا نيز ايران به رتبه نخست و پاكستان دوم شد.

مسئول برگزاري مسابقات جوجيستو فستيوال ورزش‌هاي رزمي و نائب رئيس كميته جوجيتسو بانوان فدارسيون در گفت‌و‌گو با خبرنگاران در كيش با بيان اينكه سطح مسابقات در حد مطلوبي قرار دارد،‌ اظهار داشت: با وجود الزام به رعايت حجاب، ورزشكارن ديگر كشورها با كمال ميل و علاقه از رعايت پوشش حجاب در هنگام مسابقات استقبال كردند.

نعيمه همسايه با بيان اينكه تنها داوران بانوي زن ايراني در آسيا داراي مدرك داوري سطح ب اين رشته هستند ادامه داد: تعداد 10 داور مسابقات پنج وزن مذكور را داوري كردند.

مسابقات در بخش بانوان در فستيوال يادشده با انجام مسابقات 3 رشته ديگر امروز پايان مي‌يابد.

کدخبر : 89043145

 

تاریخ: 1389/4/31
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: