برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مولينا قول قهرماني آسيا را داد

موريچيو مولينا ، مهاجم کلمبيايي، بعد از هت تريکش و پيروزي 4-1 تيمش مقابل اينچئون يونايتد تاکيد کرد قول داد که سئونگنام ايلهوا در ليگ قهرمانان آسيا به قهرماني خواهد رسيد.

مولينا بعد از مسابقه گفت: " هدف تيم خيلي مهم تر از خود من است. دلم مي خواهد به غير از قهرماني در ليگ کره و جام حذفي کره، قهرماني ليگ قهرمانان آسيا را هم از آن خود کنيم".

شين تاي يونگ، مربي سئونگنام هم گفت: " ما به شرايط سخت غلبه کرديم و اين خيلي مهم است که با همين انگيزه و توان به جلو برويم".

سئونگنام با دو باخت آخرش در کي ليگ و بعد از 17 بازي در جايگاه چهارم ايستاد. اين تيم در دور رفت يک چهارم نهايي که 15 سپتامبر – 24 شهريور برگزار مي شود، ميزبان تيم ديگر کره اي ، سئوان سامسونگ بلووينگز، خواهد بود.

دور برگشت اين بازي هم 22 سپتامبر در سئوان برگزار مي شود.

سئوان هم در بازيهاي اين هفته کي ليگ 3-2 اولسان را شکست داد. گل هاي سئوان را مارچيو، لي هيون جين و شين يونگ روک به ثمر رساندند و دو گل اولسان را نيز کيم شين ووک و اوريتيگوزا به ثبت رساندند.

جئونبوک موتورز در بازي با سئونگنام صدر نشين نتيجه را 2-3 واگذار کرد. سئونگنام موتورز در يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا به مصاف الشباب عربستان خواهد رفت.

پوهانگ استيلرز قهرمان هم 2-0 مغلوب دايجو اف سي شد.
 

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: ورزش جهان
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: