برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فرناندز نامزد رسمي مربيگري ژاپن شد

ويکتور فرناندز اسپانيايي از پيشنهاد ژاپن براي هدايت تيم ملي اين کشور خبر داد. فرناندز 49 ساله که اف سي پورتو را به فينال اينتر کنتيننتال 2004 برد به روزنامه اسپورت نيپون اعلام کرد که مدير برنامه هايش از سوي فدراسيون فوتبال ژاپن پيشنهاد تاره اي دريافت کرده است.

" براي چنين پيشنهادي ارزش زيادي قايل هستم و از اينکه در اين موقعيت قرار گرفته ام خوشحالم".

با اين وجود او نگفت که در پاسخ به اين پيشنهاد چه پاسخي داده است.

فرناندز از باشگاه دسته دومي رئال بتيس در لاليگا استعفا داده است گفت مهمتر از پول قرار داد جزئيات و اهدافي است که براي تيم در نظر گرفته شده است.

کونيا دايني نايب رئيس فدراسيون فوتبال ژاپن روز پنجشنبه به رسانه ها گفته بود که اين فدراسيون اميدوار است تا هفته بعد بتواند نام مربي جديد را اعلام کند.

پس از استعفا تاکشي اوکادا که ژاپن را به مرحله شانزدهم جام جهاني رساند نام هاي متفاوتي مانند دل بوسکه اسپانيايي، خوزه پکرمن و مارکو فان باستن هم مطرح شده بود.

از سال 1951 به اين سو ژاپن تنها پنج مربي خارجي براي تيم ملي آورده است. هانس اوفت اولين مربي بود که از خارج ژاپن هدايت تيم را در سال هاي 93-1992 دردست گرفت. فالکائو برزيلي يکسال بعد از آن و فيليپ تروسيه از سال 1998 دوراني طلايي را آگاز کرد که تا 2002 ادامه داشت.

زيکو و بعد ايويکا اوسيم مربي بوسنيايي ژاپن نفرات آخري بودند که کليد رختکن تيم ملي را در سال 2009 به مربيان داخلي برگرداندند تا تاکشي اوکادا روي نيمکت بنشيند.

اوکادا اينک يکي از اعضاي هيئت مديره فدراسيون فوتبال ژاپن است.


 

تاریخ: 1389/5/27
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: