برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

همزمان با برگزاری اولین دوره بازی های المپیک دانش‌آموزی :شهرستان‌های استان تهران قهرمان تیم بدمینتون دختران کشور شد

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : هم‌‌زمان با برگزاری اولین دوره بازی‌های المپیک دانش‌آموزی، تیم بدمینتون دختران دوره ابتدایی شهرستان‌های استان تهران قهرمان این دوره از مسابقات شد

خبرگزاری زنان ایرا ن – تهراان

سرویس ورزشی  – قهرمانی

 

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : هم‌‌زمان با برگزاری اولین دوره بازی‌های المپیک دانش‌آموزی، تیم بدمینتون دختران دوره ابتدایی شهرستان‌های استان تهران قهرمان این دوره از مسابقات شد .

 

به گزارش خبرگزاری زنان ایران ؛ این رقابت‌ها که در سه بخش تیمی، انفرادی و دوبل برگزار شد، در بخش تیمی، شهرستان‌های استان تهران به عنوان قهرمانی رسید، استان اصفهان مقام دوم و شهر تهران عنوان سوم را از آن خود کرد. در بخش انفرادی عنوان قهرمانی به پگاه دلیجانی از شهرستان‌های استان تهران رسید.


براساس این گزارش، پانته‌آ خدابخش از فارس مقام دوم را کسب کرد، یاسمین شبیهی از استان سمنان و الناز منوچهری از فارس به صورت مشترک به مقام سومی دست یافتند.


این گزارش می‌افزاید: در بخش دوبل یا دو نفره، تیم تهران با ترکیب زهرا کهریزی و کیانا هاشمی به عنوان قهرمانی دست یافت، تیم سمنان با ترکیب نیکو امینیان و پگاه شاکر دوم شد و مقام سوم مشترک با ترکیب؛ روناک و رومینا اولیایی و آلا طرفی‌نژاد و ثمین عابد خجسته که با یکدیگر پیکار کردند از آن تهران شد.

 

کد خبر :89050332
تاریخ: 1389/5/3
موضوع: ورزش زنان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: