برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در صورت ميزباني روسيه در اين رقابت‌هاپوتين از حذف دريافت رواديد براي جام جهاني خبر داد

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، در شرايطي كه اين كشور اروپاي‌شرقي براي گرفتن ميزباني جام‌جهاني رقابت‌ تنگاتنگي با انگليس، آمريكا، اسپانيا و پرتغال، بلژيك و هلند، قطر، استراليا، ژاپن و كره‌جنوبي دارد، دولت اين كشور تلاش مي‌كند تا با اعطاي امتيازات ويژه، گوي سبقت را از حريفان بربايد.
ولاديمير پوتين اظهار داشت: اگر ميزباني را به دست بياوريم، مي توانيم ضمانت‌هاي دولتي ويژه‌اي چون ورود بدون رواديد به تيم‌ها و ميهمانان دهيم.
اين اظهارات در حالي بيان شد كه گروه تحقيقاتي فدراسيون جهاني سرگرم بازديد از مسكو، سن‌پترزبورگ، ‌سوچي و كازان، چهار شهر داوطلب ميزباني جام در اين كشور هستند.
دولت روسيه در سال 2008 و به هنگام برگزاري بازي نهايي ليگ قهرمانان اروپا ميان دو تيم انگليسي منچستر يونايتد و چلسي در مسكو، قانو رواديد سفر به اين كشور را براي هواداراني كه داراي بليت معتبر بازي بودند، حذف كرد و امكان ورودي راحت به آنها داد.
پوتين اوراق ضمانت‌هاي دولتي مربوط به كسب ميزباني جام جهاني در وطنش را كه شامل امور امنيتي، مالياتي و امور تجاري بود، در ماه آوريل گذشته امضا كرد. وي روز سه‌شنبه (ديروز) به گروه مقامات فيفا ضمانت داد، كشورش حاضر است تمام زيرساخت‌هاي لازم براي ميزباني را انجام دهد.
وي عنوان كرد: "در صورت ميزباني، همه چيز را سر وقت انجام خواهيم داد و از لحاظ امور دولتي و خصوصي در هماهنگي كامل خواهيم بود. مايليم اين تورنمنت عظيم را در بالاترين سطح ممكن برگزار كنيم. من در اين زمينه هيچ ترديدي ندارم. "
قرار است گروه اعزامي فيفا، گزارش‌هاي خود را به صورت مكتوب و مفصل از اين كشور خواهان ميزباني در كنار گزارش ديگر داوطلبين به مقامات مسئول و تصميم‌گيرنده در اين سازمان ارائه دهد تا در پايان پاييز تكليف ميزباني دو جام جهاني 2018 و 2022 مشخص شود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: