برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پس از صدور راي محروميت از 18 بازي ملي آنلكا: به راي اين دلقك‌ها تا حد مرگ خنديدم

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه فرانسوار، نيكولاس آنلكا اظهار داشت: براي من راي كميسيون فدراسيون فوتبال فرانسه اهميتي ندارد. چون مشخص نيست چه افراد دلقكي اين راي را صادر كردند. به عبارتي چنين راي مضحك است.
اين مهاجم 31 ساله افزود: آقاياني كه اين راي را صادر كردند، گويا مطلع نيستند براي من داستان حضور در تيم ملي در تاريخ 19 ژوئن كه در كينسا از از اردو اخراج شدم، به پايان رسيد. همان موقع گفتم هيچوقت به بازگشت به تيم ملي فكر نخواهم كرد.
او كه در پيكارهاي فوق حواشي زيادي همچون درگيري كلامي با مربي را بوجود آورد، ادامه داد: نمي‌دانم اين راي را بر چه اساسي صادر كردند. آنها واقعا دلقك هستند. از شنيدن اين راي تا حد مرگ خنديدم.
اين بازيكن به همراه چهار عضو ديگر تيم در زمان جام‌جهاني فرانسه به اسامي اورا، آبيدال، ريبري و تولولان روز گذشته به پاريس و ساختمان فدراسيون فراخوانده شدند تا مقابل مقامات در مورد رفتار نادرست خود در زمان مسابقات آفريقاي جنوبي سخن بگويند. پس از استماع اظهارات اين گروه بود كه محروميت نيكولاس آنلكا از 18 بازي ملي اعلام شد.
همچنين پاتريس اورا از 5 بازي، فرانك ريبري از 3 بازي، تولولان از يك بازي محروم شدند و اريك آبيدال و ساير اعضا تيم بخشيده شدند.
فرانسه در مرحله گروهي رقابت‌هاي مذكور به علت حاشيه‌سازي بازيكنانش و نيز تدابير اشتباه ريمون دومنش، سرمربي آن‌ هنگام تيم، بدترين نتيجه تاريخ حيات خود را گرفت و حذف شد.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/27
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: