برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز: امتياز گرفتن در بوشهر سخت است

ورزش. فوتبال. ليگ برتر. كمالوند
بوشهر - سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: امتياز گرفتن در بوشهر با توجه به شرايط اقليمي و طرفداران مشتاق تيم شاهين سخت است.

فراز كمالوند چهارشنبه شب در نشست خبري پس ديدار تيمش با شاهين پارس بوشهر افزود: بعد از تبريز اين بوشهر است كه داراي بيشترين طرفدار و تماشاگر در سطح ايران است كه در طول ‪ ۹۰‬دقيقه يكصدا فقط تيمشان را تشويق مي كردند.

وي اظهارداشت: شاهين پارس بوشهر با خيل طرفدارانش پتانسيل لازم براي قرارگرفتن در سطوح بالاي جدول ليگ برتر دارد.

كمالوند با اعلام اينكه به توصيه باشگاه نمي‌تواند نسبت به روند داوري و قضاوت صحبت كند اضافه كرد: ‪ ۵۰‬درصد توپ‌هايي كه در بازي امروز به ضرر ما خطا گرفته شد، اشتباهي بود.

وي بيان كرد: نمي‌دانم آن ضربه‌اي كه باعث سرنگوني عليزاده در محوطه هيجده قدم تيم شاهين بوشهر شد خطا بوده است يا خير ؟ اگر خطا بوده سه امتياز مسلم از تيم ما گرفته شده است.

سرمربي تيم تراكتورسازي تبريز درباره اتلاف وقت توسط بازيكنان تيمش در طول بازي گفت: همه من را مي‌شناسند كه در مربيگري از راه غير فوتبال به دنبال كسب نتيجه نيستم اما رطوبت بالاي ‪ ۸۰‬درصد آن قدر بر بازيكنان تيم ما تاثير منفي گذاشته بود كه اين اتلاف وقت دور از منطق نبود.

وي افزود: البته كمك‌هاي من هم احساسي عمل مي‌كردند كه سعي مي‌كنم با صحبت كردن با آنها اين موارد در بازيهاي بعدي تكرار نشود.

كمالوند درباره وضعيت تيمش در ليگ امسال اظهارداشت: سختي‌هايي كه در شروع فصل امسال گريبانگير تيم ما شد اگر به هر تيمي وارد مي‌شد باعث فلج شدن آن تيم مي‌شد.

وي اضافه كرد: در اولين بازي كياني فقط با داشتن يك كارت زرد يك جلسه محروم شدو خطيبي نيز بدون داشتن كارت از بازي محروم شده بود ولي با همه اين شرايط با كمك خداوند بازهم سربلند مي‌شويم.

سرمربي تيم تراكتورسازي تبريز در مورد بازي تيمش در مقابل شاهين پارس بوشهر نيز گفت: بازي خوب و تماشاگر پسندي بود و هردو تيم خيلي تلاش كردند اما رطوبت بيش از اندازه هوا مانع از نتيجه‌گيري مطلوب براي تيم ما شد.

وي افزود: تيم شاهين حتي يك موقيعت ‪ ۱۰۰‬درصد گل را در اين بازي نداشت اما ما داراي سه شانس مسلم گل زني بوديم.

كمالوند با اشاره به اينكه نتيجه گرفتن در بوشهر خلي سخت است افزود: به اعتقاد من تيم شاهين با داشتن مربي خوبي مانند حميد استيلي تيم قوي است و مردم و مطبوعات بايد به اين تيم كمك كنند، اگر به كادر فني تيم شاهين بوشهر فرصت داده شود مي‌توانند تا نيم فصل اول موقعيت خوبي را در جدول ليگ برتر تصاحب كنند.

وي در زمينه اعتراض يكي از بازيكنان به تعويضش گفت: هر بازيكني كه من مربي او باشم حق ندراد در مورد تعويضش اعتراض كند.


ديدار تيم‌هاي شاهين پارس بوشهر و تراكتورسازي تبريز چهارشنبه شب با نتيجه مساوي بدون گل در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر پايان يافت. ك/‪۲‬ ‪۵۵۱/ ۵۳۹/۷۲۰۳‬

تاریخ: 1389/5/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: