برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي تيم فوتبال شاهين بوشهر: خوب بازي مي‌كنيم اما بد نتيجه مي‌گيريم

ورزش. فوتبال. ليگ برتر. استيلي
بوشهر - سرمربي تيم فوتبال شاهين پارس بوشهر گفت: تيم ما به رغم اينكه خوب بازي مي‌كند و موقعيت‌هاي بي‌شماري در امر گلزني بدست مي‌آورد اما بد نتيجه مي‌گيرد.

حميد استيلي چهارشنبه شب در كنفرانس خبري پس از بازي تيمش در مقابل تراكتورسازي تبريز در بوشهر افزود: شرايط به گونه‌اي رقم مي‌خورد كه تيمي كه در مقابل ما بازي مي‌كند، بطور كامل در لاك دفاعي فرو مي‌رود و گل زدن به آن مشكل مي‌شود.

وي اضافه كرد: همه برنامه ريزي‌هاي ما براي گرفتن سه امتياز بازي بود كه با يك بازي هجومي در نيمه اول مي‌توانستيم، صاحب گل شويم اما موقعيت ها يكي پس از ديگري از دست رفت.

استيلي اظهارداشت: از بخت بد دروازه بانان تيم‌هاي مقابل ما ستاره بازي مي شوند كه نمونه‌هاي آن در دروازه بان‌هاي تيم‌هاي نفت آبادان، صباي قم و تراكتورسازي تبريز است.

وي بيان كرد: تراكتورسازي تبريز تيم خوب و جواني است، ولي امروز فقط يك موقعيت گل داشت و پاس‌هايي كه بين بازيكنان آنها در وسط زمين رد و بدل مي شود ارزش چنداني نداشت.

سرمربي تيم شاهين پارس بوشهر يادآورشد: تراكتورسازي در فصل گذشته ليگ برتر در بوشهر بازي خوب و پرگلي انجام داد اما امسال با توجه به مصمم بودن كادر فني و بازيكنان تيم شاهين براي سه امتياز نتوانست كار خاصي انجام دهد.

استيلي گفت: همه سعي ما اين است كه جايگاه تيم شاهين در پايان فصل در جدول ليگ برتر تك رقمي باشد و مطمئن باشيد كه با همت و تلاش بازيكنان به اين خواسته خواهيم رسيد.

وي درباره آناليز بازي تيمش در مقابل تراكتورسازي اظهارداشت: امروز هم از عمق و هم از كنارها فورواردهاي تيم را تغذيه مي‌كرديم و از ليكچرا و آل نعمه خواسته بودم كه هافبك‌ها را به گونه‌اي صاحب توپ كنند كه در كمترين زمان توپ به فورواردهاي تيم برسد و در اين امر موفق بوديم، هرچند كه از ايمان حيدري بيش از اين توقع دارم كه البته با توجه به محروميت او به بهتر شدنش اميدوارم.

استيلي افزود: تيم شاهين پارس بوشهر داراي يك شخصيت خوب فوتبالي است كه همه تيم‌ها با آناليز دقيق و با ترس در مقابل آن ظاهر مي‌شوند.


ديدار تيم‌هاي شاهين پارس بوشهر و تراكتورسازي تبريز چهارشنبه شب در ورزشگاه شهيد بهشتي بوشهر با نتيجه مشاوي بدون گل پايان يافت. ك/‪۲‬ ‪۶۷۵/ ۵۳۹/۷۲۰۳‬


تاریخ: 1389/5/28
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: