برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جام جهاني سپك تاكرا-تايلندحضور تيم ملي بانوان با حجاب اسلامي

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : مسابقات جام جهاني سپك‌تاكرا، صبح امروز با شكست ايران در بخش دبل‌راگا مقابل چين همراه شد

خبرگزاری زنان ایران – تهران
سرویس ورزشی   – مسابقات

خبرگزاری بین المللی زنان ایران : مسابقات جام جهاني سپك‌تاكرا، صبح امروز با شكست ايران در بخش دبل‌راگا مقابل چين همراه شد .

به گزارش خبرگزاري زنان ایران ، بيست‌وپنجمين دوره مسابقات جام‌جهاني سپك‌تاكرا (جام پادشاهي) از صبح امروز در شهر چيان‌ماي تايلند در ورزشگاه جت‌رات‌پي آغاز شد.

در نخستين مسابقه اين رقابت‌ها، تيم ملي ايران در بخش دبل‌راگا (دونفره) مقابل چين به ميدان رفت و با نتيجه 2 بر يك بازي را به اين تيم واگذار كرد.

در اين ديدار، تيم ملي ايران ست اول را با نتيجه 21 بر 15 به پيروزي رسيد، اما در ست‌هاي دوم و سوم با نتايج 21 بر 19 و 15 بر 13 نتيجه را واگذار كرد تا در پايان اين رقابت حساس 2 بر يك بازنده شود.

در مسابقات قسمت بانوان در بخش هوپ‌تاكرا (انفرادي) تيم ملي ايران در دور اول رقابت‌ها (پيش مسابقات) با چهار تيم ديگر به رقابت پرداخت كه نتيجه آن كسب 90 امتياز بود.

در اين بخش ورزشكاران با كسب امتيازات لازم، نوبت خود را در مسابقه اصلي تعيين مي‌كنند.

مسابقه رسمي هو‌پ‌تاكرا عصر امروز با حضور 5 تيم بانوان ايران، تايلند، چين تايپه، ژاپن و مالزي برگزار مي‌شود تا نفرات برتر مشخص شوند.

نكته جالب در مورد حضور بانوان در تايلند مي‌توان به حجاب كاملاً اسلامي آنها اشاره كرد كه با استقبال مسئولان برگزاري مسابقات و تماشاگران همراه شده است. به طوري كه آنها در كانون توجهات قرار دارند.

اين رقابت‌ها در حضور سه هزار تماشاگر تايلندي برگزار مي‌شود و تلويزيون محلي چيان‌ماي مسابقات را به صورت زنده پخش مي‌كند.

کد خبر: 89050727

تاریخ: 1389/5/7
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: