برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش خبرنگار مهر از سنگاپور/تیم بسکتبال ایران از صعود به جمع هشت تیم برتر بازماند

پیروزی تیم‎های آرژانتین و مصر در دیدارهای امروز مسابقات بسکتبال سه نفره بازی‌های المپیک نوجوانان موجب ناکامی تیم کشورمان از صعود به جمع 8 تیم برتر شد.

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به سنگاپور، در چارچوب رقابت‏‎های بسکتبال سه نفره نخستین دوره بازی‏های المپیک نوجوانان امروز پنجشنبه تیم آرژانتین در مصاف با لیتوانی صاحب برتری شد. در دیگر دیدار برگزار شده گروه B نیز مصر موفق به از پیش رو برداشتن پاناما شد. نتایج به دست آمده در این دو دیدار به شرح زیر است:

* لیتوانی 27 - آرژانتین 31
* مصر 30 - پاناما 7

با توجه به رقم خوردن این نتایج و برد و باخت‏های شاگردان قاسم کیانی در دیدارهای گذشته، تیم کشورمان از صعود به مرحله یک چهارم نهایی و قرار گرفتن در جمع 8 تیم برتر مسابقات بازماند.

تیم بسکتبال سه نفره کشورمان که در مرحله مقدماتی بازی‏های المپیک نوجوانان موفق به شکست مصر و پاناما شد و نتیجه دیدار مقابل آرژانتین و لیتوانی را هم واگذار کرد به عنوان تیم سوم گروه B باید دیدارهای خود را برای کسب یکی از عنوان‌های نهم تا شانزدهم ادامه دهد. در همین راستا شاگردان نوجوان قاسم کیانی ساعت 10 صبح شنبه هفته آینده به مصاف نیوزلند می‏روند.

نخستین دوره بازی‎‏های المپیک نوجوانان با حضور 3600 ورزشکار 14 تا 18 سال از 204 کشور جهان در 26 رشته ورزشی  از تاریخ 24 مرداد ماه آغاز و 4 شهریور ماه به پایان می‎رسد.


تاریخ: 1389/5/28
موضوع: توپ و تور
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: