برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پروتور تنیس روی میز چین/نوشاد عالمیان تنها ایرانی باقی مانده در ادامه مسابقات

مسابقات تنیس روی میز پروتور جهانی چین با حضور نوشاد عالمیان به عنوان تنها بازیکن ایرانی که موفق به صعود در هر دو رده سنی بزرگسالان و امیدها شده است، پیگیری می‏شود.

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای روز نخست رقابت‏های تنیس روی میز پروتور جهانی چین و در رده سنی بزرگسالان، افشین نوروزی، محسن خطیون و نیما عالمیان که دیدارهای مقدماتی خود را در گروه‏های 3، 8 و13 برگزار کردند از صعود به مرحله دوم مسابقات بازماندند.

در این بخش از مسابقات نوشاد عالمیان که در گروه 14 با "گامل مارک" از دانمارک و "الکساندر شیبایف" از روسیه همگروه بود موفق شد با غلبه بر حریفان خود به مرحله دوم مسابقات صعود کند. مرحله دوم رده سنی بزرگسالان مسابقات تنیس روی میز پروتور جهانی چنی با حضور 64 بازیکن پیگیری می‌شود.

حذف نیما و صعود نوشاد در رده سنی امید
رقابت‏های تنیس روی میز پروتور جهانی چین دررده سنی امید نیز با صعود نوشاد عالمیان همراه بود. این پینگ پنگ باز کشورمان در گروه 5 ابتدا "توبیاس لایو" از دانمارک را 3 بر صفر شکست داد سپس در دیدار با "کریستین کارلسون" از سوئد به برتری 3 بر یک دست یافت و به عنوان نفر نخست گروه راهی دور دوم بازی‎ها شد.

نیما عالمیان نیز که در گروه 7 این رده سنی قرار داشت، "مورتن راسموس" دانمارکی را 3 بر 2 شکست داد و با نتیجه 3 بر یک از هم از سد "ماتیاس کارلسون" گذشت. اما این بازیکن دیدار با حریف کره شمالی را واگذار کرد و از صعود بازماند.

تیم‏های دوبل ایران حذف شدند
مسابقات تنیس روی میز پروتور جهانی چین در بخش دوبل نیز با حذف نمایندگان کشورمان همراه بود. در این بخش ترکیب افشین نوروزی - نوشاد عالمیان تیم دوبل آمریکا را 3 بر صفر شکست داد اما در دیدار دوم مغلوب تیم دوبل هند -  سوئد شد و از دور مسابقات کنار رفت. همچنین ترکیب محسن خطیون - نیما عالمیان با شکست 2 بر 3 که در دیدار اول مقابل تیم دوبل دانمارک متحمل آن شد، از ادامه کار بازماند.

برنامه دیدارهای نوشاد عالمیان در رده سنی بزرگسالان وامید
بدین ترتیب رقابت‏های تنیس روی میز پروتور جهانی چین با حضور نوشاد عالمیان به عنوان تنها بازیکن ایرانی پیگیری خواهد شد. این بازیکن امروز پنجشنبه در رده سنی بزرگسالان به مصاف "جو سی یوک" از کره جنوبی می‎رود تا در صورت کسب پیروزی در جمع 32 بازیکن برتر قرار بگیرد. نوشاد رنکینگ 182 و حریف کره‏ای او رنکینگ 10 جهان را در اختیار دارد. سال گذشته در قالب پروتور جهانی قطر نوشاد مغلوب این بازیکن کره‏ای شد.

در رده سنی امید نیز نوشاد عالمیان صبح فردا جمعه با "الکساندر شیبایف" از روسیه که صاحب رنکینگ 127 است، دیدار می‎کند. نوشاد در مرحله مقدماتی رده سنی بزرگسالان همین مسابقات، این بازیکن روس را شکست داد.


تاریخ: 1389/5/28
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: