برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حبیب کاشانی:اسب قهرمانی را زین کرده‌ایم/ تجسس در حریم خصوصی بازیکنان صحیح نیست

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: ورود به حریم خصوصی بازیکنان و تجسس در مورد رعایت یا عدم رعایت برخی مسایل کار من نیست و آن را صحیح نمی‌دانم.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب کاشانی چهارشنبه شب در اردوی بازیکنان پرسپولیس پیش از رویارویی با راه آهن سخن می‌گفت، با اشاره به ایام پربرکت ماه رمضان، گفت: وظیفه من یادآوری برخی مسایل دینی و اخلاقی به شما به عنوان دوستان و همراهانم است اما ورود به حریم خصوصی شما و تجسس در مورد رعایت یا عدم رعایت برخی مسایل کار من نیست و آن را صحیح نمی‌دانم.

وی همچنین از بازیکنان تیمش خواست نسبت به شرایط هم تیمی‌های خود به ویژه بازیکنانی که به دلیل مصدومیت یا مسایل دیگر از ترکیب تیم دور هستند بی تفاوت نباشند و تصریح کرد: گاهی می‌شود با یک تماس تلفی کوچک با هم تیمی خود بار بزرگی را از دوش او برداریم و به لحاظ روحی در کنار او باشیم. ما می‌خواهیم دوستی و رفاقت در تیم‌مان پر رنگ باشد و بر همه چیز غلبه کند.   کاشانی با تشکر از بازیکنان تیمش که در روزهای اخیر در مصاحبه‌های خود حرفه‌ای عمل کردند، گفت: من تا به امروز در دوران مدیریتم کسی را ممنوع المصاحبه نکرده‌ام و اعتقادی به این روش ندارم. در عین حال همیشه به بازیکنان یاداور شده ام که بر اساس قرارداد حرفه‌ای خود، حرفه‌ای رفتار کنند و انتظار رفتار حرفه‌ای را از سوی باشگاه داشته باشند. اعتقاد دارم در حال حاضر بازیکنان پرسپولیس بسیار حرفه‌ای عمل کرده‌اند و با اشراف به حاشیه‌ها اجازه بروز و ظهور آن را در تیم نداده‌اند که از این بابت از آنها ممنونم.   سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین به رفتار بزرگوارانه و جوانمردانه علی دایی اشاره کرد و گفت: باید اینجا از آقای دایی هم تشکر ویژه‌ای داشته باشم. چرا که علی دایی تا به امروز حتی یکبار هم صحبت مسایل مالی را با ما نداشته است. البته این به معنای این نیست که وی مجانی کار می‌کند اما اعتماد صد در صد او برای ما ارزش بالایی دارد. بارها شده علی دایی پیش من آمده و درخواست کرده به جای پرداخت دستمزدش، مبلغ مذکور در اختیار بازیکنان قرار گیرد تا آنها بدون دغدغه به فکر تمرین کردن و بازی‌های پیش رویشان باشند.   کاشانی در ادامه با اشاره به جایگاه کنونی پرسپولیس در جدول، تاکید کرد: جایگاه پرسپولیس در جدول، جایگاه سوم نیست و ما برای به دست آوردن این رتبه‌ها در این تیم جمع نشده‌ایم. پرسپولیس صدر جدول را نشانه گرفته و برای رسیدن به این هدف، فرصت اشتباه کردن یا تکرار یک اشتباه را نداریم. فرصت مغرور شدن نداریم که هر گاه مغرور شده‌ایم شکست خورده‌ایم.  برای ما تیم بالای جدول و پایین جدول تفاوتی ندارد و با تمام توان به همه دیدارها قدم می‌گذاریم.   تیم فوتبال پرسپولیس در هفته پنجم دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر از ساعت 21:45 دقیقه امشب در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم فوتبال راه آهن شهرری خواهد رفت.
تاریخ: 1389/5/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: