برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نامجو مطلق را در اراك كتك زدند !

مجيد نامجو مطلق كتك‌ خورد. او كه به تازگي مربي تيم دسته يكي صنايع اراك شده است، چند روز پيش يك بازيكن بومي را در تست فني تائيد نكرد. اين بهانه‌يي بود تا اين بازيكن به نامجو مطلق حمله و او را مجبور به ترك اراك كند.

به گزارش سايت گل نامجو مطلق در حالي تست‌گيري از يك بازيكن عراقي بود كه يكي از بازيكنان بومي اراك هم براي تست دادن به او مراجعه كرد. نامجو مطلق اين بازيكن را تائيد نكرد و او اين مربي و بازيكن عراقي را تهديد كرد.

داستان ادامه داشت. يك روز بعد زماني كه نامجو مطلق از تمرين به محل اقامتش برمي‌گشت، يك پرايد سفيد جلوي او را گرفت. چهارسرنشين اين پرايد كه بازيكن بومي پياده شدند و با زنجير به ماشين نامجومطلق حمله كردند. آنها بعد از اين كه همه شيشه‌هاي ماشين را شكستند، نامجومطلق را از ماشين بيرون ‌آورند و شروع به ضرب و شتم او كردند.

مجيد نامجومطلق پس از اين اتفاق به تهران بازگشته است و مي‌گويد حاضر نيست دوباره به اراك برگردد. اين در حالي است كه پليس دو نفر از اين ضاربان را دستگير كرده است.
نامجو مطلق ‏، كه يكي از تكنيكي ترين بازكنان تاريخ فوتبال ايران است ، سابقه بازي در استقلال ‏، پاس و پرسپوليس را دارد.او فصل گذشته دستيار صمد مرفاوي ، سرمربي استقلال بود.

تاریخ: 1389/5/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: