برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تنيس پالرمو- بانوانارغوان رضايي از صعود به مرحله نيمه‌نهايي بازماند

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : تنيسور ايراني‌الاصل فرانسه با شكست مقابل تنيسور ايتاليايي از راهيابي به مرحله نيمه نهايي مسابقات پالرمو بازماند

خبرگزاری زنان ایران – تهران
سرویس ورزشی – اخبار خارجی

خبرگزاري بین المللی زنان ایران : تنيسور ايراني‌الاصل فرانسه با شكست مقابل تنيسور ايتاليايي از راهيابي به مرحله نيمه نهايي مسابقات پالرمو بازماند .

به گزارش خبرگزاری زنان ایران ، رومينا اوپراندي در مرحله يك‌چهارم نهايي رقابت‌هاي تنيس پالرمو مقابل ارغوان رضايي سيد دوم اين بازي‌ها به برتري رسيد.

تنيسور ايتاليايي عملكرد خوبي در مقابل تماشاگران داخلي به نمايش گذاشت تا با پيروزي 7 بر 5 و 6 بر صفر باعث حذف رضايي از اين رقابت‌ها شود.

تنيسور شماره 90 جهان كه تنها با دريافت وايلد كارت جواز حضور در مسابقات كلي كورت را كسب كرد، در ابتداي ست اول مسابقه با نتيجه 2 بر صفر عقب بود اما در نهايت توانست ست اول را به سود خود به پايان ببرد و تا پايان بازي اين برتري را حفظ كرد.

اوپراندي كه براي اولين بار به مرحله نيمه‌نهايي رقابت‌هاي بين‌المللي تنيس راه يافت، پس از پيروزي گفت: بسيار خوشحالم زيرا براي اولين بار در مرحله نيمه‌نهايي شركت مي‌كنم.

وي ادامه داد: مسابقه امروز آسان نبود. اين بهترين پيروزي من از زمان شكست ورا زواناروا در چهار سال پيش بود. اميدوارم اين رويه را ادامه دهم.

اوپراندي در اين مرحله مقابل كايا كانپي سيد 5 اين رقابت‌ها به ميدان خواهد رفت. كانپي با شكست سارا اراني با نتيجه 6 بر 2 و 6 بر 2 به نيمه‌نهايي راه يافت.

كانپي اظهار داشت: پيشرفت زيادي در زمين تنيس خاكي كرده‌ام و امروز تنيس خوبي به نمايش گذاشتم.

وي ادامه داد: سارا حريف ضعيفي نبود اما من در طول بازي برتري را حفظ كردم.

فليويا پنتا برترين سيد مسابقات نيز اميدها را براي برگزاري فينالي تمام ايتاليايي زنده نگه داشت و با نتيجه 6 بر 4 و 6 بر 2 از سد نوريا لاگوسترا وايوز گذشت.

پنتا در اين مرحله مقابل جوليا جورجز بازي خواهد كرد. جورجز با نتيجه 6 بر 2 و 6 بر 4 بر جيل كريباس غلبه كرد.

 کدخبر : 89042713

تاریخ: 1389/4/27
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: