برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از سنگاپور/كاظمي نژاد: مطمئن بودم قهرمان جهان مي شوم

عليرضا كاظمي نژاد در گفت و گو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به سنگاپور عنوان كرد: 8 ماه در اردو بودم و تلاش زيادي كردم تا توانستم به مدال طلا دست يابم.
وي ادامه داد: در اوج آمادگي گام به اين مسابقات گذاشتم و با توجه به شناختي كه از رقيبانم داشتم 95 درصد مطمئن بودم مدال طلا را كسب مي كنم.
كاظمي نژاد درباره رقيب ارمنستاني اش گفت: اين وزنه بردار در يك ضرب عملكرد خوبي داشت اما در دوضرب نتوانست كاري از پيش ببرد. البته ابتدا در حركت دوضرب ترسيدم و استرس داشتم اما در ادامه مسلط شدم.
وي درباره اينكه چرا در حركت سوم دو ضرب روي تخته حاضر نشد تصريح كرد: چون قهرماني ام مسجل شده بود ترجيح دادم ادامه ندهم. شايد مي توانستم 200 كيلو هم بزنم اما ديگر به خودم فشار نياوردم.
اين وزنه بردار يادآور شد: هدف بعدي من كسب مدال طلاي المپيك 2012 لندن است. مي خواهم در آن مسابقات نيز نام ايران را سربلند كنم.
كاظمي نژاد خاطرنشان كرد: از پدرم كه شب و روزش را براي من گذاشت و در اين سال ها برايم زحمت كشيد تشكر مي كنم. همچنين از زالاي مربي ام و فدراسيون وزنه برداري تشكر مي كنم.
وي درباره اينكه مدالش را به موزه امام رضا(ع) تقديم كرده اظهار داشت: قبل از مسابقات نذر كرده بودم در صورت قهرماني اين كار را انجام دهم.
انتهاي پيام/ص

تاریخ: 1389/5/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: