برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قهرمان ميني گلف بانوان:تيم ميني گلف بانوان به مسابقات آسيايي چين اعزام مي‌شود

خبرگزاري بین المللی زنان ایران: قهرمان ميني گلف بانوان گفت: نمايندگان ميني گلف بانوان كشور براي حضور در مسابقات آسيايي گوانجوي چين به زودي انتخاب و اعزام مي‌شوند

خبرگزاری زنان ایران – تهران
سرویس ورزشی – مسابقات

خبرگزاري بین المللی زنان ایران: قهرمان ميني گلف بانوان گفت: نمايندگان ميني گلف بانوان كشور براي حضور در مسابقات آسيايي گوانجوي چين به زودي انتخاب و اعزام مي‌شوند .

به گزارش خبرگزاری ایونا ، مينا انقلابي امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در كرمان اظهار داشت: مسابقات قهرماني ميني گلف كشور و اعزام به مسابقات آسيايي اپن چين با شركت 11 استان از سراسر كشور برگزار شد.

انقلابي تصريح كرد: من و زهرا فروزان به عنوان نماينده‌هاي استان كرمان كه توانسته بوديم، در مسابقات انتخابي استان با سه اختلاف امتياز به اين مسابقات برويم، به ترتيب عنوان‌هاي اول و چهارم را به دست آورديم و هر دو در دور نهايي انتخابي مسابقات حضور پيدا مي‌كنيم.

وي افزود: سطح مسابقات هم در استان و هم در كشور بسيار بالا بود و هرچند به عنوان قهرماني اين مسابقات دست يافتم، اما پيروزي برابر رقبايي از تبريز، تهران، اصفهان، گيلان و ديگر استان‌ها كه در اين رشته چند سال است، به صورت حرفه‌اي اين ورزش را انجام مي‌دهند، كار آساني نبود.

انقلابي با اشاره به اينكه تمرين‌هاي سختي را پشت سر گذاشته‌ام تا به اين مقام برسم، گفت: تمرين‌هاي خود را به سختي انجام مي‌دهم تا اينكه مقام قهرماني خود را در مسابقات نهايي انتخابي ميني گلف قهرماني كشور تكرار كنم.

وي با اشاره به اينكه دور نهايي مسابقات بسيار سنگين و فشرده است و رقبا در اين مرحله سرسخت‌تر هستند، افزود: در دور نهايي مسابقات دو نماينده از كرمان، دو نماينده از اردبيل، يك نماينده از سمنان و يك نماينده از 11 استان شركت كننده حضور دارند و به رقابت با يكديگر مي‌پردازند تا دو نفر برتر به مسابقات گوانجوي چين اعزام شوند.

انقلابي با قدرداني از دبير هيئت گلف استان كرمان تصريح كرد: سطح ميني گلف در كرمان بسيار بالا است و ما براي هرچه بهتر شدن و معرفي اين ورزش به علاقمندان تلاش مي‌كنيم.

وي خاطرنشان كرد: استعدادهاي خوبي در ورزش گلف در استان وجود دارد كه با اين كار مي‌توانيم، قهرماني‌ها را در كارنامه درخشان هيئت گلف استان كرمان ثبت كنيم.

انقلابي در پايان از مديريت باشگاه ميني گلف نسيم در كرمان و دبير هيئت و مربي تيم ميني گلف استان كرمان به دليل تلاش براي ارتقاي اين ورزش در استان كرمان تشكر كرد.

 کدخبر : 89052816

تاریخ: 1389/5/28
موضوع: ورزش زنان
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: