برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از سنگاپور/صفاري سرانجام راهي سنگاپور شد

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، سپهر صفاري كه قرار بود همراه ياسمن حيدري و يوسف آجورلو، سرمربي تيم‌هاي ملي رده‌هاي سني تيراندازي، از طريق فرودگاه امام خميني (ره) عازم سنگاپور، محل برگزاري اولين دوره المپيك شود و به دليل مشكلات مربوط به عدم خروجش به خاطر سرباز بودن، براي بار دوم از همراهي كاروان اعزامي ناكام مانده بود؛ سرانجام با حل مشكل خروجي‌اش، شب گذشته عازم سنگاپور شد. وي بامداد امروز به سنگاپور رسيد تا به كاروان ورزش ايران ملحق شود.
تيم ايران متشكل از 2 تيرانداز و سرمربي قرار بود چهارشنبه گذشته همراه كاروان ورزشي ايران براي حضور در المپيك جوانان به سنگاپور اعزام شود كه با مشكلات پيش آمده براي خروج سلاح‌ها، سفر به تعويق افتاد.
تيراندازان ايران به دليل ناهماهنگي‌هاي به وجود آمده بين مسئولان كميته ملي المپيك و فدراسيون تيراندازي براي دريافت مجوز خروج سلاح‌ها‌يشان از سفر به موقع همراه با ساير ورزشكاران رشته‌هاي ديگر محروم شدند.
بر همين اساس با برنامه‌ريزي مجدد تاريخ سفر آنها به بامداد روز گذشته موكول شد كه حيدري همراه با آجورلو عازم سنگاپور شدند و صفاري نيز از اين سفر بازماند.
فاطمه دادخواه، مربي تيم ملي چهارشنبه هفته گذشته با ساير ملي‌پوشان كاروان اعزامي به سنگاپور سفر كرد تا هماهنگي‌هاي لازم را براي حضور ملي‌پوشان تيراندازي ايران در سنگاپور انجام دهد.
رقابت تيراندازان ايران در بازي‌هاي المپيك جوانان سنگاپور 31 مرداد آغاز مي‌شود.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: