برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برتري در مسابقه انتخابي جواز حضور رجبي در ژاپن6 شهريور محروميت جودوكار وزن 100-كيلوگرم ايران تمام مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس، اين درحالي است كه از مدت ها پيش نام او از سوي فدراسيون جودو به همراه جواد محجوب براي حضور در مسابقات جهاني ژاپن اعلام شده است.
بر اين اساس سرمربي تيم ملي جودوي بزرگسالان گفت: احسان رجبي در صورت شركت در مسابقه انتخابي و شكست حريفش مي تواند يكي از جودوكاران ايران در مسابقات جهاني ژاپن باشد.
محمدرضا حاجي‌يوسف‌زاده افزود:‌ محروميت احسان رجبي به دليل دوپينگ، ششم شهريور ماه به پايان مي‌رسد و همانطور كه از قبل عنوان كرده بودم وي مي‌تواند پس از پايان محروميتش در مسابقه انتخابي شركت كرده و در صورت شكست دادن جواد محجوب به عنوان يكي از جودوكاران وزن 100- كيلوگرم انتخاب شود.
وي در خصوص اعلام تركيب تيم ملي جودو ايران از سوي سايت فدراسيون جهاني گفت: بعد از مسابقات انتخابي در يك زمان تعيين شده مي‌بايستي اسامي را به فدراسيون جهاني اعلام مي‌كرديم. بر اين اساس نفراتي كه احتمال مي‌داديم، مي‌توانند در تركيب تيم ايران حضور داشته باشند را به فدراسيون جهاني ارسال كرديم.
يوسف زاده خاطرنشان ساخت: اما اين بدين معني نيست كه اسامي اعلام شده حتماً در ليست نهايي حضور داشته باشند. احسان رجبي يكي از اين جودوكاران است كه احتمال مي دهيم در صورت شركت در مسابقه انتخابي و شكست حريفش يكي از مسافران مسابقات جهاني باشد.
مدير تيم هاي ملي ادامه داد: طبق قوانين فدراسيون جهاني هر كشوري مي‌تواند در 2 وزن نماينده‌هاي خود را معرفي كند اما اجباري در اين كار وجود ندارد.
حاجي‌يوسف‌زاده در خصوص اين كه چه موقع تركيب نهايي تيم ملي براي شركت در مسابقات جهاني ژاپن اعلام مي‌شود گفت: هنوز به جمع‌بندي نهايي نرسيده‌ايم.
انتاي پيام/

تاریخ: 1389/5/28
موضوع: رزمی
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: