برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دايي: بدگل خورديم

ورزش. ورزش‌هاي توپي. فوتبال
تهران - سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: امشب گل‌هاي بدي دريافت كرديم.

به گزارش ايرنا، علي دايي پنجشنبه شب پس از پيروزي تيمش مقابل راه آهن شهرري به خبرنگاران ضمن بيان اين مطلب گفت: موقعيت‌هاي خيلي خوبي در اين ديدار داشتيم و مي‌توانستيم بيش از اين به راه آهن گل بزنيم اما مهاجمان با بي‌دقتي اين فرصت‌ها را از دست دادند.

وي افزود: متاسفانه تيم راه آهن در اين بازي با استفاده از اشتباهات فردي بازيكنان ما به ‪۲‬گل دست پيدا كرد و اين درحالي است كه از نظر بازي كاملا برحريف برتري داشتيم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران با اشاره به خستگي بازيكنان اين تيم افزود: در
هفته چهارم، بازي سختي مقابل تيم صنعت نفت در آبادان برگزار كرديم بازيكنان در شرايط سخت آب و هوايي اين شهر بسيار خسته شده و براي اين بازي كاملا آماده نبودند.

دايي در پاسخ به اين سووال كه چرا از حميدرضا علي عسگر در پست تخصصي اش در اين بازي استفاده نكرده است، افزود: بهتر از هر كس ديگري به شرايط تيم اشراف دارم از اين رو در هر كجا كه لازم باشد از بازيكنان آماده ام استفاده خواهم كرد.

وي اظهار داشت: هيچوقت به نهايت خواسته هايمان در پرسپوليس نمي‌رسيم اما معتقدم هر روز بهتر مي‌شويم و اين براي خانواده ما بسيار خوشحال‌كننده است.

سرگروه اسبق تيم ملي در خصوص دفاع از علي كريمي نيز گفت: حرف حق را زدم و پاي آن با قدرت ايستاده ام، كريمي افتخار ملي ايران است او جزء بزرگترين بازيكنان فوتبال ايران بوده و مردم خاطرات خوشي از فوتبال او دارند.

دايي با اظهار تاسف از برخورد صورت گرفته با اين بازيكن ملي گفت: نبايد با اين بازيكن بدين گونه برخورد مي‌كردند و اين به هيچ وجه شايسته كريمي نبود.

علي دايي در عين حال از اظهار نظر در خصوص محمد مايلي كهن خودداري كرد.


تاریخ: 1389/5/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: