برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

سرمربي شهرداري تبريز: كار سختي در پيش داريم

ورزش. تبريز. فوتبال. آبادان
تبريز - سرمربي تيم فوتبال شهرداري تبريز گفت: تيم شهرداري روز به روز به سطح آمادگي خوبي نزديك تر مي‌شود اما براي آماده كردن اين تيم از تمامي جهات، كار سختي در پيش داريم.

به گزارش روز جمعه ايرنا، اكبر ميثاقيان در مصاحبه مطبوعاتي پس از بازي، افزود: بازي مقابل صنعت نفت آبادان با ديگر بازي‌ها تفاوت‌هاي بسياري داشت و روند اين بازي و جلو افتادن تيم و تساوي و در پايان برد تيم آباداني، نشان از پيشرفت تيم نسبت به هفته‌هاي قبل داشت.

وي با اشاره به اينكه شهرداري مي‌توانست در اين ديدار گل‌هاي بسياري به ثمر برساند، اضافه كرد: صنعت نفت دو بار روي دروازه ما حمله آورد و به گل رسيد اما ما از ‪ ۲۰‬حمله به ‪ ۳‬گل دست يافتيم كه بايد روي اين مساله كار كنيم.

ميثاقيان در مورد مسعود همامي و ديگر دروازه بانان تيم گفت: بايد از همامي و ديگران حمايت كنيم چرا كه حمايت از آنها در روحيه بازيكنان تاثيرات مثبت فراواني خواهد داشت.

وي گفت: شهرداري تيمي تازه وارد در ليگ برتر است و تنها از ‪ ۵۰‬درصد اين تيم شناخت دارم و با گذشت زمان اين شناخت‌ها زيادتر شده و تيم به جايگاه واقعي خود خواهد رسيد.

وي در مورد داوري بازي نيز اظهار داشت: بايد باشگاه‌ها كمك كنند تا داوران جوان با حضور در ميادين مختلف، تجربه اندوزي كنند.

شهرداري تبريز در هفته پنجم رقابت‌هاي ليگ برتر در تبريز مقابل صنعت نفت آبادان به برتري سه بر دو دست يافت تا اولين برد ليگ برتري‌اش را دشت كند شبد**‪۱۴۵۶**۵۱۸/۷۲۳۳‬


تاریخ: 1389/5/28
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: