برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مایلی کهن از مرور تاریخ هراس دارد؟

سرمربی سایپا که گفته های مهدی دادرس ، مشاور باشگاه سایپا در برنامه نود برایش گران تمام شده بود ، گناه را به گردن مزدک میرزایی انداخت که روی گفته های او و دادرس برای برنامه عادل فردوسی پور نریشن می گفت. مایلی کهن از مزدک میرزایی به این دلیل که در بازی برگشت فصل قبل تیمش با پرسپولیس گفته بود :«مایلی حالا که بازی را برده با دایی دست می دهد باید دید اگر او بازی را ببازد هم حاضر است با مربی رقیب دست بدهد یا نه؟» خشمگین است و حتی پس از باخت در بازی دو هفته قبل به پرسپولیس هم در جمع خبرنگاران تکه ای به مزدک انداخت. او حتی در یکی از برنامه های نود هم که مهمان تلفنی برنامه بود به میرزایی حمله ای کلامی داشت. در همان برنامه البته تکه هایی از مصاحبه های مایلی و دادرس علیه هم پخش شد که تصاویرش را باشگاه خبرنگاران ضبط کرده بود و میرزایی هم متن نوشته شده از سوی تهیه کننده برنامه را خواند و در آن جملاتی در نقد مایلی به زبانش آمد.
در آن تصاویرهم  دادرس با یادآوری خاطرات حمله مایلی به تماشاگران و بالا رفتن از فنس های ورزشگاه برای کتک زدن تماشاگران ، سرمربی سایپا را متهم کرد که خودش هیچ گاه رفتار ورزشی مناسبی با مخالفانش نداشته است.
 در ازای همه آنچه در آن برنامه از سوی دادرس و فردوسی پور بیان شد ، مایلی که هیچ گاه نمی تواند آن رخدادها را کتمان کند ، به مزدک میرزایی تاخت و او را مسبب همه مشکلاتش دانست و گفت حتی به رئیس صدا و سیما علیه او شکایت می کند!
تاریخ: 1389/5/28
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: