برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بازيكن حاشيه‌ساز از استقلال خواهد رفت

پرويز مظلومي پس از پيروزي 3 بر صفر برابر پيكان اظهار داشت: بازي سنگيني برابر پيكان داشتيم. بازيكنان اين تيم در نيمه اول سرعت استقلال را گرفتند و اجازه ندادند بازي خود را به نمايش بگذاريم. به آنها خسته نباشيد مي‌گويم؛ اما در نيمه دوم، برنامه‌هاي خود را در زمين پياده كرديم و توانستيم به پيروزي دست يابيم.
وي ادامه داد: از تمام بازيكنان راضي هستم. به اين روند رو به رشد بسيار اميدوارم. توانايي بازيكنان استقلال بالاتر از اين است. مطمئن باشيد در آينده بازي‌هاي زيباتري را شاهد خواهيد بود.

سرمربي استقلال با اشاره به مصدوميت آرش برهاني و محسن يوسفي، خاطر نشان ساخت: استقلال چند بازيكن مصدوم دارد. برهاني و يوسفي را در اختيار نداريم و با بازگشت اين نفرات بازي استقلال روان‌تر خواهد شد.
وي در مورد صحبت احمدزاده مبني بر اينكه معتقد بود پيكان بازي كرد و استقلال نتيجه گرفت، عنوان كرد: در نيمه دوم بازي را در اختيار داشتيم و حتي اجازه نداديم بازيكنان پيكان به محوطه جريمه نزديك شوند. نبض بازي در اختيار بازيكنان استقلال بود. پيكاني‌ها نتوانستند حتي موقعيتي روي دروازه ما به وجود آوردند.

مظلومي راجع به تعويض مجتبي جباري تصريح كرد: او را به علت مصدوميت از ناحيه بيني تعويض كرديم و بازيكن تازه نفس را به ميدان فرستاديم تا استقلال به حملات خود ادامه دهد.
سرمربي استقلال درباره محروميت پژمان منتظري و فرهاد مجيدي در بازي هفته آينده اظهار داشت: جوانان خوبي روي نيمكت داريم كه مي‌توانند جايگزين بازيكنان اصلي شوند. چندين بازيكن مصدوم داريم و با استفاده از بازيكنان جوان جاي آنها را پر خواهيم كرد.
وي در مورد اعتراض بازيكنان نيمكت‌نشين استقلال، گفت: تمامي بازيكنان را دوست دارم و آنها مانند بچه‌هايم هستند. اينكه گفته مي‌شود مظلومي قيافه برخي بازيكنان را دوست ندارد، قبول ندارم. تمام بازيكنان برايم يكسان هستند. مگر به دنبال باج گرفتن بودم كه آنها را به استقلال آوردم.
وي افزود: تمام بازيكنان به ميدان مي‌روند و به اعتقادم بازيكنان بايد در زمين بازي حرف خود را بزنند؛ نه با رسانه‌ها. اگر ببينم بازيكني براي تيم مشكل ايجاد مي‌كند، حتماً او را از تركيب بيرون خواهم گذاشت. البته بايد بگويم كه تاكنون چنين مشكلي براي استقلال به وجود نيامده و اجازه نمي‌دهم حاشيه‌ها به سمت استقلال آيد.

مظلومي درباره وظايف ناصر حجازي عنوان كرد: حجازي پيشكسوت ما است و در مورد تيم نظر مي‌دهد؛ اما تصميم‌گيرنده و جواب‌گو من هستم. قرار است غلامحسين مظلومي نيز به كادر فني اضافه شود. استقلال خانه پيشكسوتان است. در نيمكت همه كساني هستند كه براي اين تيم زحمت كشيده‌اند. از فتح‌الله‌زاده براي اين امكانات تشكر مي‌كنم.
وي درباره عدم حضور مظلومي در ورزشگاه عنوان كرد: فتح‌الله‌زاده به علت اينكه خيالش درباره پيروزي استقلال راحت بود، به ورزشگاه نيامد.
تاریخ: 1389/5/28
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: