برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اسب قهرماني را زين کرده‌ايم

سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت:ما در بازي‌هاي آينده‌مان نشان مي‌دهيم که اسب خود را براي قهرماني زين کرده‌ايم و براي رسيدن به اين هدف، هيچ حريفي را دست کم نخواهيم گرفت.

حبيب کاشاني که چهارشنبه شب در اردوي بازيکنان پرسپوليس پيش از رويارويي با راه آهن سخن مي‌گفت، با اشاره به ايام پربرکت ماه رمضان، تاکيد کرد:" وظيفه من يادآوري برخي مسايل ديني و اخلاقي به شما به عنوان دوستان و همراهانم است اما ورود به حريم خصوصي شما و تجسس در مورد رعايت يا عدم رعايت برخي مسايل کار من نيست و آن را صحيح نمي‌دانم."

وي همچنين از بازيکنان تيمش خواست نسبت به شرايط هم تيمي‌هاي خود به ويژه بازيکناني که به دليل مصدوميت يا مسايل ديگر از ترکيب تيم دور هستند بي تفاوت نباشند و تصريح کرد:" گاهي مي‌شود با يک تماس تلفني کوچک با هم تيمي خود بار بزرگي را از دوش او برداريم و به لحاظ روحي در کنار او باشيم. ما مي‌خواهيم دوستي و رفاقت در تيم‌مان پر رنگ باشد و بر همه چيز غلبه کند."

کاشاني با تشکر از بازيکنان تيمش که در روزهاي اخير در مصاحبه‌هاي خود حرفه‌اي عمل کردند، گفت:" من تا به امروز در دوران مديريتم کسي را ممنوع المصاحبه نکرده‌ام و اعتقادي به اين روش ندارم. در عين حال هميشه به بازيکنان يادآور شده ام که بر اساس قرارداد حرفه‌اي خود، حرفه‌اي رفتار کنند و انتظار رفتار حرفه‌اي را از سوي باشگاه داشته باشند. اعتقاد دارم در حال حاضر بازيکنان پرسپوليس بسيار حرفه‌اي عمل کرده‌اند و با اشراف به حاشيه‌ها اجازه بروز و ظهور آن را در تيم نداده‌اند که از اين بابت از آنها ممنونم."

سرپرست باشگاه پرسپوليس همچنين به رفتار بزرگوارانه و جوانمردانه علي دايي اشاره کرد و گفت:" بايد اينجا از دايي هم تشکر ويژه‌اي داشته باشم. چرا که علي دايي تا به امروز حتي يک بار هم صحبت مسايل مالي را با ما نداشته است. البته اين به معناي اين نيست که وي مجاني کار مي‌کند اما اعتماد صد در صد او براي ما ارزش بالايي دارد. بارها شده علي دايي پيش من آمده و درخواست کرده به جاي پرداخت دستمزدش، مبلغ مذکور در اختيار بازيکنان قرار گيرد تا آنها بدون دغدغه به فکر تمرين کردن و بازي‌هاي پيش رويشان باشند."


کاشاني در ادامه با اشاره به جايگاه کنوني پرسپوليس در جدول، تاکيد کرد:" جايگاه پرسپوليس در جدول، جايگاه سوم نيست و ما براي به دست آوردن اين رتبه‌ها در اين تيم جمع نشده‌ايم. پرسپوليس صدر جدول را نشانه گرفته و براي رسيدن به اين هدف، فرصت اشتباه کردن يا تکرار يک اشتباه را نداريم. فرصت مغرور شدن نداريم که هر گاه مغرور شده‌ايم شکست خورده‌ايم. براي ما تيم بالاي جدول و پايين جدول تفاوتي ندارد و با تمام توان به همه ديدارها قدم مي‌گذاريم."
تاریخ: 1389/5/28
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: