برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حسینی در گفتگو با مهر:اعتراض کردم تا به مشکلات داوری رسیدگی شود

مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان که در جریان و پایان شهرآورد اصفهان به عملکرد کادر داوری اعتراض داشت دلیل این اعتراض را رسیدگی به اشتباهات داوران عنوان کرد.

سید جلال حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص عصبانیتش در جریان شهرآورد اصفهان گفت: عصبانی نبودم اما به این دلیل اعتراض کردم که بالاخره یک نفر به ضعف داوری ایران را رسیدگی کند. اگر داور درست سوت می زد، هیچ تیمی به عملکرد داور اعتراض نمی کرد.

وی با بیان اینکه داور در چند صحنه خصوصا گل تیم سپاهان که در دقیقه 7 توسط ابراهیم توره به ثمر رسید، اشتباه کرد افزود: شما نگاه کنید بازی چند دقیقه وقت اضافه داشت و داور این وقت‌ها را چگونه اعلام کرد. من به این اتفاقات اعتراض داشتیم و هرگز قصد ندارم به هیچکس بی احترامی کنم اما بالاخره باید به مشکلات رسیدگی شود.

مدافع تیم سپاهان در مورد درگیری اش با خلعتبری اظهار داشت: در آن صحنه هیچ اتفاقی نیفتاد و من تنها به مهاجم تیم ذوب آهن گفتم خودش را بی دلیل زمین نزند.

وی با بیان اینکه در این دیدار همه قدرت سپاهان را دیدند تاکید کرد: بازیکنان ما با تمام وجود در مسابقات بازی می کنند اما در این دیدار تنها از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم که اگر توپ‌های ما وارد دروازه می‌شد، به راحتی شهرآورد را فتح می‌کردیم.

حسینی با بیان اینکه ذوب آهن برای دفاع از گل برتری و حفظ صدرنشینی با تمام وجود در این دیدار دفاع کرد، در پایان گفت: امروز همه فوتبال ما را دیدند و متوجه شدند سپاهان پیشرفت چشمگیری داشته است. قطعا با کسب نتایج لازم در بازی‌های آینده به زودی اوج خواهیم گرفت و به صدر جدول می رسیم.

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر که چهارشنبه شب در اصفهان برگزار شد با برتری یک بر صفر شاگردان ابراهیم زاده به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/29
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: