برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اولین بار در فوتبال ایران؛کادر فنی آرژانتینی هدایت فوتبال شهرداری بندرعباس را بدست گرفت

بندرعباس - خبرگزاری مهر: تیم فوتبال شهرداری بندرعباس بعد از تغییر شهردار بندرعباس دچار تغییرات گسترده در مدیریت باشگاه و کادر فنی و بازیکنان شد و با آمدن شهردار جدید، 4 مربی و 3 بازیکن آرژانتینی با شهرداری بندرعباس قرارداد بستند.

به گزارش خبرنگار مهر در بندرعباس، با تغییر شهردار بندرعباس و در میان مخالفتهای فیصل دانش، مهران شاهی، آبسواران و عبدالرضا بنی نعیم با هزینه کردن های کلان برای تیم فوتبال شهرداری بندرعباس و بی توجهی به سایر تیم های ورزشی در شهرداری، محمدجواد سلطان زاده پس از نشستن بر کرسی شهرداری بندرعباس با جدیت وارد کار و زار شد و تیم فوتبال شهرداری بندرعباس را با تمام توان با استخدام چهار مربی آرژانتینی با کمکهای نیرومندی که گفته می شود رابط باشگاه بارسلون اسپانیا میباشد یک تیم مدعی برای صعود به لیگ برتر بسته است.

کارلوس فابیان لیب به عنوان سرمربی، والتر اگیلار کمک مربی تیم و سرجیو کاروسینو و پائولو لیب به ترتیب به عنوان مربیان بدن ساز و دروازبانان به مدت 2 سال با تیم فوتبال شهرداری بندرعباس برای حضور پر قدرت در لیگ یک و صعود به لیگ برتر قرار داد بستند.

کارلوس فابیان تا کنون با تیم های مختلف آمریکای جنوبی در جام لیبرتادوریس معادل با چامپون لیگ اروپا و 3 بار در جام آمریکای جنوبی معادل یوفابا تیم های باشگاهی آرژانتین، پاراگوئه و بولیویا حضور داشته است.

وی دوران بازیگری خود را در تیم های باشگاهی آرژانتین در لیگ دسته یک سپری کرده است و 8 سال به عنوان کمک مربی و شش سال هم به عنوان سرمربی تجربه حضور در لیگ یک آرژانتین را داشته است و در سال 2005 از سوی فدراسیون به عنوان مربی منتخب آرژانتین انتخاب شد.

کارلوس فابیان لیب در سالهای 2005 تا 2008 دب باشگاه آنفیلد به عنوان سرمربی و چهار سال قبل از آن به عنوان کمک مربی در این تیم حضور داشته است.

این مربی آرژانتینی همچنین سابقه سرمربیگری باشگاه گوارانی پاراگوئه در سال 2009 و یونیورسیداد سوکر کشور بولیویا و سعود به جام آمریکای جنوبی را در کارنامه مربی گری خود دارد.

همچنین سرجیو کاروسینو مربی بدنساز آرژانتینی سال گذشته مربی بدنساز تیم فوتبال النصر عربستان را به عهده داشته است.


تاریخ: 1389/5/29
موضوع: ورزش جهان
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: