برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

استقبال رئيس فدراسيون فوتبال تركيه از گسترش مناسبات ورزشي با ايران

ورزش. فوتببال. تركيه
آنكارا - محمود اوزگنر رئيس فدراسيون فوتبال تركيه روز جمعه در ديدار با محمود حيدري سركنسول ايران در استانبول از گسترش مناسبات ورزشي به خصوص در رشته فوتبال با ايران استقبال كرد.

به گزارش ايرنا، حيدري در اين ديدار با اشاره به اشتراكات تاريخي دو كشور و روند رو به رشد افزايش مبادلات سياسي، اقتصادي و فرهنگي و اراده جدي مقامات طرفين براي ارتقاي هرچه بيشتر همكاريهاي دوجانبه، بر ضرورت تقويت مناسبات ورزشي ايران و تركيه تاكيد كرد.

وي تاثير گسترش مناسبات ورزشي را در افزايش نزديكي بين دو ملت مورد تاكيد قرار داد و از آمادگي مراكز ورزشي و فدراسيون فوتبال كشورمان براي توسعه مناسبات با نهادهاي مشابه در تركيه خبر داد.

رئيس فدراسيون فوتبال تركيه نيز در اين ديدار از ارتقاي سطح همكاريهاي ورزشي با جمهوري اسلامي ايران استقبال و برگزاري اردوهاي ورزشي و تبادل متقابل تيم‌ها را از جمله زمينه‌هاي همكاري مشترك ذكر كرد.

محمود اوزگنر همچنين درباره ارتباط نزديك تر فدراسيونهاي فوتبال دو كشور و تبادل ديدار ميان مسئولان دو طرف ابراز اميدواري كرد و افزود: با تبادل هياتهاي ورزشي مي‌توان بستر رشد مناسبات ورزشي را در همه زمينه ها فراهم ساخت.تاریخ: 1389/5/29
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: