برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علي اكبري: فقط به تمرينات كشتي و حضور در رقابتهاي جهاني فكر مي‌كنم

ورزش. كشتي. علي اكبري
تهران- نفر سوم كشتي فرنگي وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۰۹‬دانمارك در رابطه با آخرين وضعيت آمادگي‌اش گفت: با نزديك شدن زمان آغاز رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو، فقط به تمرينات آماده‌سازي اردوي تيم ملي و همچنين حضور دوباره در اين ميدان معتبر بين‌المللي مي‌انديشم.

امير علي اكبري روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: هنوز تركيب اصلي تيم ملي كشتي فرنگي اعزامي به رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو انتخاب و معرفي نشده و با توجه به آمادگي اردونشينان، نمي‌توان حضور يا عدم حضور در تركيب را پيش بيني كرد.

وي ابراز داشت: اما آنچه مسلم است كادر فني بدون هيچ تعارف و توجيهي به دنبال بهترين و آماده‌ترين فرنگي كاران براي حضور در رقابتهاي جهاني هستند و من هم به همين دليل بدون در نظر داشتن عنوان سومي رقابتهاي جهاني سال گذشته، فقط به تمرين و جلب نظر كادر فني مشغول هستم.

دارنده مدال برنز رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۰۹‬دانمارك در رابطه با حضورش در مسابقات امسال افزود: به هر ترتيب تصميم نهايي با كادر فني است و نمي توان از هم اكنون خود را در تركيب دانست.من فقط به تمرين و آماده‌سازي خودم فكر مي‌كنم كه اگر به رقابتهاي جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مسكو هم اعزام نشدم، در بازيهاي آسيايي گوانگ ژو به ميدان بروم.

وي تاكيد كرد: طبق نظر كادر فني قرار است تركيب تيم ملي تا هفته آينده مشخص و معرفي شود كه البته به نظر من مربيان تيم ملي براي اينكه تركيب اصلي تيم ما براي حريفان رو نشود، تا آخرين لحظه از اعلام تركيب خودداري خواهند كرد.
تاریخ: 1389/5/29
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: