برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

آشوبي: استقلال با روزهاي اوج خود فاصله زيادي دارد

ورزش. فوتبال. استقلال
تهران - هافبك تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اين تيم هنوز با روزهاي اوج خود و مطرح شدن به عنوان مدعي اصلي كسب عنوان قهرماني ليگ برتر ، فاصله زيادي دارد.

فرزاد آشوبي روز جمعه در گفت وگو با ايرنا افزود: تلاش كادر فني و بازيكنان استقلال بر آن است تا به هر شكل ممكن، اين تيم را به همان تيمي كه در نظر داريم، تبديل كنيم تا در پايان رقابت‌ها بتوانيم در جايگاه شايسته‌اي قرار بگيريم.

هافبك تيم فوتبال استقلال در مورد نحس بودن شماره ‪ ۱۷‬اين تيم گفت: اين موضوع به هيچ وجه صحت ندارد به طوريكه نشان خواهم داد تمام اين حرف‌ها بي معني و بدون منطق است.

آشوبي اظهار داشت: زماني كه به استقلال آمدم پيراهن شماره ‪ ۱۷‬را به من دادند، بعدها شنيدم برخي‌ها نسبت به اين پيراهن اظهارنظرهايي كرده‌اند از آن جمله مي‌توان به نحس بودن شماره اين پيراهن اشاره كرد اما، به شخصه به اين مسائل اعتقادي ندارم و نشان خواهم داد اين موضوع در حد يك خرافه بوده و فاقد وجاهت منطقي است.

وي در پاسخ به سوال خبرنگار ايرنا مبني بر اينكه آيا از قبل مي‌دانست كه چنين موضوعي بر سر پيراهن شماره ‪ ۱۷‬مطرح بوده است، گفت: اين موضوع را نمي دانستم اما، اگر در همان روز ابتدايي نيز اين مساله را مي‌شنيدم بازهم برايم فرقي نداشت .

تيم استقلال تهران در هفته پنجم ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران با سه گل پيكان قزوين را شكست داد و به رده ششم جدول رده بندي صعود كرد.تاریخ: 1389/5/29
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: