برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مقام اول مسابقات كاراته دانشجويي به گيلاني‌ها رسيد

ورزش. كاراته. المپياد ورزشي. دانشجويان پسر
ساري - دانشجويان گيلاني مقام اول مسابقات كاراته دانشجويي را كه در چارچوب دهمين المپياد فرهنگي- ورزشي دانشجويان پسر دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالي برگزار مي‌شود، از آن خود كردند.

به گزارش خبرنگار ايرنا ، حميد دلدار مدير تربيت بدني دانشگاه علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري و يكي از برگزاركنندگان اين المپياد گفت:
ورزشكاران دانشگاه گيلان با به دست آوردن دو مدال طلا، يك مدال برنر و ‪۱۸‬ امتياز به قهرماني اين دوره رسيدند.

وي روز پنجشنبه اظهار داشت: دانشجويان دانشگاه تهران نيز با كسب يك مدال نقره ، سه برنز و ‪ ۱۷‬امتياز مقام دوم را كسب كردند و ورزشكاران دانشگاه تبريز با كسب دو مدال طلا و ‪ ۱۴‬امتياز به مقام سومي بسنده كردند.

دلدار بيان داشت: ‪ ۷۶‬دانشجوي كاراته كا در شش وزن كوميته و همچنين در كاتاي انفرادي رقابتهاي خود را از روز گذشته (‪ ۶‬تيرماه) آغاز كردند و امروز با مشخص شدن نفرات برتر به كار خود پايان دادند.

اسامي دانشجوياني كه مقام‌هاي اول تا سوم رشته كوميته اين مسابقات را كسب كردند به اين شرح اعلام شد.

در وزن منهاي ‪ ۵۵‬كيلوگرم ، وحيد حسن پور از دانشگاه گيلان مقام اول ، حامد پارسايي از دانشگاه اراك مقام دوم و محمد بامتروجيه از دانشگاه همدان و محمد انجم شعاع از دانشگاه پيام نور مشتركا مقام سوم را كسب كردند.

در وزن منهاي ‪ ۶۰‬كيلوگرم محمد رضا محكمي از دانشگاه تربيت معلم تهران و مجيد چراغ چشم از دانشگاه تهران به ترتيب مقام‌هاي اول و دوم و محمد اسلامي پور از دانشگاه يزد و احسان فرازي فر ار دانشگاه پيام نور مشتركا به مقام سوم رسيدند.

در وزن منهاي ‪ ۶۷‬كيلو گرم حامد زيگ ساري از دانشگاه گيلان نفر اول ، حامد رشيدزاده از دانشگاه شهيد باهنر كرمان مقام دوم و مجيد رستمي از دانشگه اصفهان و ساسان مددي از دانشگاه علوم كشاورزي ساري مشتركا سوم شدند.

در وزن منهاي ‪ ۷۵‬كيلوگرم كيوان زرين از دانشگاه زنجان به مقام اول داود كشاورز از دانشگاه اراك مقام دوم و هادي كرامتي از دانشگاه تهران و اشكان متردهي از دانشگاه گيلان مقام سوم را كسب كردند.

در وزن منهاي ‪ ۸۴‬كيلوگرم فرزاد عباس پور از دانشگاه تبريز مقام اول ، محمد نبي بحراني از دانشگاه شهيد باهنر كرمان مقام دوم و حميد رضا آدرشب از دانشگاه تهران و محمدرضا رهشيري از دانشگاه يزد مشتركا مقام سوم را كسب كردند.

در وزن بعلاوه ‪ ۸۸‬كيلوگرم علي اسدي از دانشگاه تبريز و يوسف يوسف زاده از دانشگاه قزوين به ترتيب مقام‌هاي اول و دوم و علي سينه كوه پيما از دانشگاه پيام نور و ابوالفضل سميعي از دانشگاه اراك مشتركا به مقام سوم رسيدند.

نفرات برتر در كاتاي انفرادي اين مسابقات نيز به اين شرح اعلام شد :
داود شاه چراغي از دانشگاه خواجه نصيرالدين طوسي نفر اول ، مهدي زمانيان از دانشگاه بين‌المللي قزوين مقام دوم و امير عامري از دانشگاه صنعتي امير كبير و مجيد زمانيان از دانشگاه تهران مشتركا مقام سوم را به دست آوردند .

رقابت‌هاي دهمين المپياد فرهنگي ورزشي دانشجويان پسر سراسر كشور در ‪ ۱۶‬رشته ورزشي و با شركت ورزشكاران ‪ ۷۸‬دانشگاه و موسسه آموزش عالي سراسر كشور در دانشگاههاي مازندران، علوم كشاورزي و منابع طبيعي ساري، صنعتي نوشيرواني بابل و شمال آمل به مدت ‪ ۱۰‬روز برگزار مي‌شود. ك/‪۳‬

تاریخ: 1389/5/7
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: