برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

شناي نابينايان قهرماني جهان ؟ ركوردشكني ملي پوشان ايران در هلند

ورزش. شنا. ركورد
تهران - در ادامه پنجمين دوره رقابتهاي شناي نابينايان قهرماني جهان كه در شهر آيندهون هلند در جريان است روز جمعه ملي پوشان نابينا و كم بيناي كشورمان موفق به ثبت چند ركورد ملي شدند.

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي فدراسيون نابينايان و كم بينايان، در ماده ‪ ۵۰‬متر آزاد كلاس ‪ S12‬وحيد كشتكار موفق شد با ثبت زمان ‪۲۹.۶۹‬ ركورد ملي اين ماده را به ميزان ‪ ۶۴‬صدم ثانيه جابجا نموده و در بين ‪۱۵‬ شركت‌كننده اين ماده در جايگاه ‪ ۱۱‬جهان قرار گيرد .

در همين ماده بهمن شكري با كسب ركورد ‪ ۳۱.۴۱‬در جايگاه ‪ ۱۶‬اين مسابقات ايستاد و موفق شد ركورد شخصي خود را ‪ ۲‬ثانيه بهبود ببخشد.

كشتكار همچنين در ماده ‪ ۴۰۰‬متر آزاد انفرادي موفق شد با كسب ركورد ‪ ۵:۲۹.۷۴‬ركورد ملي اين ماده را به ميزان ‪ ۱‬ثانيه و ‪ ۲۹‬صدم بهبود بخشيده و به عنوان نفر هشتم براي دومين بار به فينال مسابقات جهاني راه پيدا نمايد ، در مرحله نهايي هم در رديف هشتم قرار گرفت.

در اين ماده بهمن شكري و امين گل مهدي به ترتيب مقام ‪ ۹‬و ‪ ۱۰‬اين ماده را كسب نمودند و موفق شدند تا ركوردهاي شخصي خود را بهبود بخشند.

وبالاخره در ماده ‪ ۴*۱۰۰‬متر مختلط تيمي تيم ايران متشكل از بهمن شكري ، امين گل مهدي ، وحيد كشتكار و مجيد قاسمي با كسب ركورد ‪ ۵:۳۲.۴۷‬به فينال مسابقات قهرماني جهان راه يافت و با رقبايي از اسپانيا-كانادا-روسيه- اكراين- تايلند و كلمبيا رقابت خواهد كرد.تاریخ: 1389/5/29
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: