برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اخبار باشگاه استیل آذین/عمل جراحی موفقیت آمیز مکانی و بازگشت کعبی و عشوری زاد

دروازه بان تیم فوتبال استیل آذین که در دیدار مقابل پاس همدان دچار پارگی رباط صلیبی شده بود عصر روز پنجشنبه تحت عمل جراحی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، سوشا مکانی که در دومین دیدار تیم استیل آذین برابر پاس همدان دچار پارگی رباط صلیبی شده بود، پس از این مصدومیت وی به استراحت و فیزیوتراپی پرداخت تا زانوی مصدومش آماده عمل جراحی شود.

وی عصر پنجشنبه در مرکز تخصصی پزشکی شایان مهر توسط دکتر کیهان نژاد تحت عمل جراحی قرار گرفت و به گفته پزشکان این عمل کاملا موفقیت آمیز به پایان رسید.

دکتر کیهان نژاد در مورد آخرین وضعیت این بازیکن گفت: این یکی از بهترین عمل‌هایی بود که انجام دادم و به نتیجه آن به شدت خوشبینم. سوشا مکانی از 12 روز دیگر راه رفتن با عصا را آغاز می کند و یک ماه دیگر می‌تواند به نرم دویدن بپردازد.

حسین کعبی که پس از دیدار با استقلال به دلیل عارضه سنگ کلیه در بیمارستان بستری شده بود، پس از پشت سرگذاشتن دوران درمان عصر امروز جمعه به تمرینات این تیم باز می‌گردد. 

تومباکوویچ سرمربی تیم فوتبال استیل آذین خوشحالی اش را از بازگشت کعبی ابراز کرد و گفته است در بازی برابر پیکان به حضور این بازیکن نیاز دارد.

از سوی دیگر علی عشوری‌زاد که در دیدار مقابل مس کرمان از ناحیه صورت مصدوم شده بود، امروز جمعه تمرینات سبک خود را آغاز می‌کند.


تاریخ: 1389/5/29
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: