برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قلعه‌نویی در گفتگو با مهر:ابتدا رکوردم را بزنند بعد از من انتقاد کنند/ همه می‌خواهند ما را پائین بکشند

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: چه مربی سنتی باشم و چه علمی، در این سال‌ها قهرمانی‌‎ها و عناوین بسیاری را کسب کرده ام و آن کارشناسان ابتدا رکورد من را در کسب این موفقیت‌ها بزنند و بعد از آن به سبک من انتقاد کنند.

امیر قلعه نویی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد شکست تیمش در شهرآورد اصفهان ضمن بیان مطلب فوق گفت: در آن بازی عملکرد بسیار خوبی داشتیم، همه چیز در اختیار ما بود و اگر بدشانس نبودیم و ضربات آخرمان به گل تبدیل می‌شد، برنده این دیدار سپاهان بود، البته نمی‌توان عملکرد خوب دروازه‌بان تیم ذوب آهن را هم نادیده گرفت.

وی با تبریک به منصور ابراهیم زاده به خاطر این پیروزی افزود: متاسفانه در حالیکه در بسیاری از دقایق مسابقه توپ و میدان در اختیار ما بود، نتیجه‌ای ناعادلانه ای در این دیدار بدست آمد و ما در روزی که نباید می‌باختیم، شکست خوردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با بیان اینکه عنایتی در بازی‌های گذشته عملکرد خوبی داشت اما در این دیدار بد بازی کرد و تعویض شد در باره بازگشت بازیکنان پس از پایان مسابقه به زمین و انجام تمرین نوعی تنبیهی، تاکید کرد: به علت نداشتن زمان تا بازی بعدی برابر پاس همدان، طبق برنامه قرار بود پس از پایان بازی نفرات تیم ریکاوری کنند، که این اتفاق هم افتاد و این تمرین تنبیهی نبود.

وی در پاسخ به این سوال که از عملکرد تیمش در 5 هفته نخست لیگ رضایت دارد، خاطرنشان کرد: سپاهان سال گذشته قهرمان ایران شده است و با توجه به بازیکنان خوبی که در فصل نقل و انتقلات داشته ایم، نتایج تیم برایم قابل قبول نیست.

قلعه‌نویی در بخش دیگری از این گفتگو در مورد کسانیکه وی را مربی سنتی می‌دانند، اظهار داشت: بالاترین درجات مربیگری را گذرانده‌ام اما چه مربی سنتی باشم و چه مربی علمی، در این سال‌ها قهرمانی‌‎ها و عناوین بسیاری را در مسابقات لیگ و جام حذفی کسب کرده ام. آن کارشناسان منتقد ابتدا رکوردم را در کسب این موفقیت‌ها بزنند و بعد از آن به سبک من انتقاد کنند.

وی در پاسخ به اظهار نظر برخی‌ها که در این فصل هم داوری‌ها را به سود سپاهان می‌دانند؟، اعلام کرد: فیروز کریمی حرف بسیار خوبی زد. وی گفت: حالا که همه دلیل ناکامی خود را سپاهان می‌دانند، من هم سپاهان، ساکت و قلعه نویی را دلیل صعود نکردن تیم خود به لیگ برتر اعلام می‌کنم. متاسفانه هرکسی در هر جا به مشکل برمی‌خورد، آن را به ما مربوط می‌‍‌کند، این مسائل چه ربطی به ما دارد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال که بیان بحث اشتباهات داوری به سود سپاهان است، را جریانی هدایت می‌کند؟ اضافه کرد: امروز سپاهان شده هووی همه، من نمی‌خواهم یک کلمه بی تربیتی را برای اظهار نظرهای دوستان بیان کنم اما اگر این اتفاقات ادامه داشته باشد، آن را بیان می‌کنم.

وی با بیان اینکه همان مربی که نمی‌خواهم اسمش را ببرم بعد از بازی به من گفت، پس از اعلام پنالتی به سود سپاهان تمام سوت‌های داور به سود تیم ما بود، اظهار داشت: اتحادی غیابی در این مدت علیه سپاهان و قلعه نویی ایجاد شده و همه می‌خواهند ما را پائین بکشند و دوست ندارند سپاهان قهرمان شود، اما با قدرت به کارمان ادامه داده و تلاش می‌کنیم در این فصل هم عنوان قهرمانی را بدست آوریم.

قلعه نویی در پایان گفت: من 20 سال در استقلال بودم و خاطرات و افتخارات زیادی با این تیم داشته ام اما امروز در خصوص این تیم اظهار نظر نمی‌کنم ولی بعضی از دوستان دائم در مورد تیم من صحبت می‌کنند، یکی می‌گوید بازیکنان بومی این تیم کم شده است، نفر بعدی بحث دیگری را مطرح می‌کند، مگر من در مورد تیم‌های دیگر صحبت می‌کنم که دوستان به خود اجازه می‌دهند در مورد سپاهان صحبت کنند.

دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن و سپاهان اصفهان در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر که چهارشنبه شب در اصفهان برگزار شد با برتری یک بر صفر شاگردان ابراهیم زاده به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/29
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: