برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

از هواداران خجالت مى كشم!

از هواداران خجالت مى كشم! 4:41:00 pm - 1389/ 5/ 7 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : حميد استيلى سرمربى شاهين بوشهر گفت: در بازى مقابل صنعت نفت اسير اتفاقات فوتبال شديم و باختيم.
او تصريح كرد: در اين بازى ۱۰ موقعيت گل داشتيم، اگر قدر موقعيت ها را مى  دانستيم، مى توانستيم برنده بازى باشيم.
  وى با بيان اينكه از مردم و هواداران شاهين خجالت مى كشم، افزود: بازيكنان شاهين با تمام توان در زمين بازى كردند، خيلى موقعيت نيز داشتيم اما همه آنها از دست رفت. سرمربى شاهين بوشهر با تبريك پيروزى صنعت نفت به كادر فنى و بازيكنان اين تيم اظهار داشت: اين بازى تمام شده و ما خودمان را براى بازى بعد آماده مى كنيم. استيلى در پاسخ به سوال خبرنگارى از نحوه بازى آل نعمه انتقاد داشت، با اشاره به اينكه به بازيكنان خود افتخار مى كنم، اضافه كرد:
 
سعى مى كنيم با ابزارى كه در اختيار داريم، بازى كنيم و دوست داريم بهترين بازيكنان را در زمين بفرستيم.وى با اشاره به آسيب ديدگى كرمى و ايران نژاد قبل از اين بازى  ادامه داد: لكچيرا ( مدافع فصل قبل استيل آذين) ۳ روز با تيم تمرين كرده و نياز به هماهنگى بيشترى داشت تا بتواند از ابتدا در تركيب اصلى قرار بگيرد.استيلى گفت: به دليل عدم برگزارى مسابقات تداركاتى خوب قبل از آغاز رقابت هاى ليگ برتر ضربه خورديم و اين شكست نيز يكى از ضربه هاست.
تاریخ: 1389/5/7
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: