برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رکورد شکنی ملی پوشان کشورمان در شنای نابینایان جهان

ملی پوشان نابینای شنای ایران موفق شدند در پنجمین دوره رقابت های شنای نابینایان قهرمانی جهان که در شهر آیندهون هلند در جریان است ؛ رکورد شکنی کنند . در ماده 50 متر آزاد کلاس 12S ، وحید کشتکار موفق شد با ثبت زمان 69 29 رکورد ملی این ماده را به میزان 64 صدم ثانیه جابجا کرده و در بین 15 شرکت کننده این ماده در جایگاه 11 جهان قرار بگیرد .

کشتکار همچنین در ماده 400 متر آزاد انفرادی موفق شد با کسب رکورد 74 : 5:29 رکورد ملی این ماده را به میزان یک ثانیه و 29 صدم بهبود بخشیده و به عنوان نفر هشتم برای دومین بار به فینال مسابقات جهانی راه پیدا کند.

این ورزشکار کشورمان در مرحله نهایی در ردیف هشتم قرار گرفت در همین ماده بهمن شکری با کسب رکورد 41 31 در جایگاه 16 این مسابقات ایستاد و موفق شد رکورد شخصی خود را 2 ثانیه بهبود ببخشد .

در این ماده ؛ بهمن شکری و امین گل مهدی به ترتیب مقام 9 و 10 این ماده را کسب نمودند و موفق شدند تا رکوردهای شخصی خود را بهبود بخشند .

در ماده چهار در صد متر مختلط تیمی نیز تیم ایران متشکل از بهمن شکری ؛ امین گل مهدی ؛ وحید کشتکار و مجید قاسمی با کسب رکورد 47 :5:32 به فینال مسابقات قهرمانی جهان راه پیدا کرد .

تیم ایران در این ماده با رقبایی از اسپانیا؛ کانادا؛ روسیه ؛ اکراین ؛ تایلند و کلمبیا رقابت خواهد کرد .
تاریخ: 1389/5/29
کلمات کلیدی:
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: