برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مشكلي با مديريت باشگاه ندارماحمدزاده: پيكان بازي كرد و استقلال نتيجه گرفت

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا»، محمد احمدزاده پس از شكست 3 بر صفر برابر استقلال اظهار داشت: نبايد شكست مي‌خورديم. پيكان بازي كرد و استقلال نتيجه را كسب كرد. 15 دقيقه بازي را از دست داديم كه متأسفانه استقلال توانست به گل دست يابد و به پيروزي رسد.
وي ادامه داد: تيم جواني داريم. پس از دريافت گل اول، بازيكنان انگيزه خود را از دست دادند و تيم از هم پاشيد. مقابل بازيكنان باتجربه استقلال بازي كرديم و يك يا دو اشتباه كافي بود كه نتيجه را واگذار كنيم.
احمدزاده عنوان كرد: پيكان زيبا بازي مي‌كند؛ اما نمي‌تواند نتيجه كسب كند. هرچند اين موضوع نمي‌تواند دليل قابل قبولي باشد و بايد تلاش خود را در بازي‌هاي آينده بيشتر كنيم.

سرمربي پيكان درباره احتمال اخراجش تأكيد كرد: تاكنون مسئولان باشگاه با من جلسه اي را برگزار نكرده‌اند. استخدام پيكان هستم و تا هر زماني كه آنها مرا بخواهند، فعاليت خواهم كرد. با مديريت باشگاه هيچ مشكلي ندارم و كار خود را ادامه مي‌دهد.
وي افزود: بازيكناني جواني داريم و با تمرينات ويژه‌اي كه انجام خواهيم داد، تيم قدرتمندي را در هفته‌هاي آينده خواهيد ديد.

احمدزاده در خصوص عملكرد ابراهيم ميرزاپور يادآور شد: او در 5 بازي گذشته 3،2 اشتباه داشته است. من از عملكردش راضي هستم و مطمئنم در بازي‌هاي آينده نمايش بهتري خواهد داشت.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/29
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: