برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

بايد با 5 گل راه‌آهن را شكست مي‌داديمنوري: اميدوارم باقري هرچه سريع‌تر به تركيب اصلي بيايد

به گزارش خبرگزاري فارس، محمد نوري پس از شكست 3 بر 2 راه‌آهن اظهار داشت: با اين بازيكنان و كادر فني، شك ندارم مي‌توانيم در آينده راحت‌تر موفق شويم و با بازي‌هاي زيبا به خواسته خود در 3 جام برسيم.
وي افزود: بازي خوبي را مقابل راه‌آهن انجام داديم. اگر حساب كنيم، موقعيت‌هاي تك به تك بسيار خوبي را با وجود زدن 3 گل از دست داديم. به نظر من، حداقل بايد 5 گل مي‌زديم.
نوري عنوان كرد: مهم 3 امتياز بود كه گرفتيم. با دستور دايي وظيفه داشتم تا به عنوان مهاجم دوم به غلامرضا رضايي اضافه شوم. خوشبختانه اين كار را كردم و 2 گل تيمم را به ثمر رساندم؛ البته نظر راه‌آهني‌ها درباره اينكه شايسته باخت نبودند، محترم است.

نوري در جواب سوالي مبني بر اينكه با آمدن كريم باقري در چه پستي بازي خواهيد كرد، گفت: باز هم مي‌گويم، باقري اسطوره پرسپوليس است. افتخار مي‌كنم كنار او توپ مي‌زنم. با آمدن او، قدرتمان دو برابر مي‌شود. اميدوارم هرچه سريع‌تر به تركيب اصلي بيايد.
وي افزود: برايم هيچ فرقي ندارد كه دايي در چه پستي از من استفاده كند چون مي‌خواهم بهترين بازيكن باشم. به همين دليل، پس از زدن گل، براي تشكر از زحمات مربي خودم به ديدار او مي‌روم. دايي مربي دلسوزي است و برايم زحمات زيادي كشيده كه اميدوارم جوابگوي آن باشم.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/29
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: