برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كاش كميته انضباطي جريمه مرا تعليق مي‌كردآشوبي: به نحسي پيراهن شماره 17 اعتقاد ندارم

به گزارش خبرگزاري فارس، فرزاد آشوبي پس از پايان ديدار تيم‌هاي استقلال و پيكان كه منجر به پيروزي 3 بر صفر شاگردان مظلومي شد، اظهار داشت: در نيمه اول چندان بازي خوبي انجام نداديم؛ ولي با شروع نيمه دوم، خيلي بهتر شديم. استقلال شايسته برد بود و نشان داد در هر لحظه مي‌تواند نتيجه را به سود خود تغيير دهد.

وي درباره شرح وظايف خود و فيليپ آلوز دسوزا، گفت: شرح وظايف ما يكي نيست. اگر دقت كرده باشيد، آلوز در كارهاي هجومي به تيم ما كمك مي‌كند. او در بازي‌هاي گذشته نيز به خاطر اضافه شدن نفرات حمله موفق شد چندين پاس گل به مهاجمان استقلال بدهد.

هافبك تيم استقلال درباره اينكه سال گذشته كسي پيراهن شماره 17 را نمي‌پوشيد و شايد اين مسئله به خاطر نحسي اين شماره پيراهن كه متعلق به احمد مومن‌زاده بود، گفت: نمي‌دانستم چنين مسئله‌اي وجود دارد. حالا هم كه مي‌دانم، اين حرف‌ها بيان مي‌شود، باز هم شكي نداشته و اين پيراهن را مي‌پوشم. فرقي نمي‌كند شماره پيراهن فوتباليست چه باشد؛ اما به نحسي و اين صحبت‌ها اعتقادي ندارم. با همين پيراهن براي استقلال خواهم درخشيد.
وي در خصوص جريمه‌اي كه كميته انضباطي به خاطر مصاحبه عليه يكي از مسئولان فدراسيون برايش در نظر گرفته است، اظهار داشت: بهتر بود آنها جريمه من را به حالت تعليق درمي‌آوردند يا حداقل قبل از اين موضوع مسئله را به من اطلاع مي‌دادند. در كل، صحبت‌هايي دارم كه در چند روز آينده با مسئولان كميته انضباطي در ميان خواهم گذاشت.
انتهاي پيام/

تاریخ: 1389/5/29
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: